Kočárek Mamas & Papas Ocarro - zkušenosti?

marti_111
8. led 2018

Ahoj holky 🙂. Ráda bych se se zeptala, jestli máte nějaké zkušenosti s kočárkem mamas & papas ocarro 2017. Nemohu najít žádnou pořádnou recenzi. Kočárek se nám moc líbí - konstrukcí, funkcemi i designem. Určitě se na něj vyrazíme někam podívat v reálu, ovšem jak například jezdí v terénu, co odpružení a další vlastnosti stejně v obchodě nepoznáme 🙂. Bydlíme navíc v místě, kde bývá dost sněhu, tedy by mě zajímala i tato zkušenost. Předem děkuji za jakoukoli reakci....Krásný den!

bor
18. led 2018

taky hledám recenze. Žádná uživatelka se nenajde?

mromca
19. led 2018

Ja tiež hladám recenziu. Mam doma Britax Bmotion 4 ( neda sa otocit proti smeru kazde)ale hladám už skor iba sportak kde potom dokupim korbicku. Je uzasny ale pride mi tazky. A na leto by som chcela este nieco skladnejsie golfky a ked maly zacne chodit neviem či este prave ocarro vyuzijem... no mozno dalsiu zimu

kacka237
4. únor 2018

Ahoj, mam tento kocarek, rodila jsem v prosinci, takze vyuziju pres celou zimu, je krasny, do snehu ale nevhodny, zkouseli jsme a sice jede, ale zadny terenak to rozhodne neni. Odpruzeni nic moc, spise na rovne tereny, korbicka je mensi, takze pokud budete mit mimco treba v srpnu, s fusakem se nevlezete v prosinci, to je muj nazor a pozdeji uz vubec ne. Ja doufam, ze odvozim v korbicce alespon 6 mesicu. Za me krasny, lehce ovladatelny, technicky vymakany, ale mouchy urcite ma, sportak je taky mensi spis, ale ten jeste nemam odzkouseny. Takze pokid chcete vozit minco v korbicce pres zimu, dejte si pozor, kdy rodite 🙂 mala bude mit 2 mesice a uz ted mi prijde, ze jak je oblecena a s fusakem, ze je tam tak tak a to neni zadny obr 🙂 tak hodne stesti pri vyberu, priste bych mozna zvolila vetsi a mozna i levnejsi, ale je fakt krasny 🙂 jsem prvorodicka a chtela jsem mit vse podle mych predstav, ted bych mozna volila pohodli pro mimco, kdyz to vidim, coz jsem si nedokazala predstavit, jak v tom mala bude vypadat 🙂

hanca27
8. únor 2018

Ahoj Kačko, teda, to je škoda, že s tím kočárkem nejde jít do térenu, nečekala jsem samozřejmě, že zvládně nějaké Tatry, ale nějaký výlet do přírody, štěrkovku apod. ano, alespon ho tak prezentují výrobci. Na kočárek jsme se byli dnes podívat a musím říct, zaprvé, že je skutečně krásný a zadruhé, sportáček je velikostně standartní, není do kolébka, lze dát do lehu, pěkně se lehce polohuje, košík velký..no nebýt toho podvozku a koleček tak neváhám :( Pokud není dostatečně odporužený, tak to je fakt bída :( Škoda, že není někde více recenzí, byť nijak nesnižuji tu Vaši..jen zkrátka více názorů ..zvláštní přitom je "venku" už dost dlouho..

kacka237
18. únor 2018

Zas na druhou stranu, pokud se brodite snehem, asi zadny kocarek neprojede vylozene hladce si myslim, my jsme s kocarkem spokojeni, jen takove postrehy jsem mela, kdyz jsme vyrazili vylozene tezky teren ;)

lenka2710
6. bře 2018

Ahoj,
tento kočík mám od januára 2018, vo verzii aj s hlbokou korbou, dcérka sa narodila začiatkom januára. Do popredia by som vyzdvihla dizajn, kočík je krásny mám ho vo farbe sage green, spolu s kovovou konštrukciou posobí luxusným dojmom. Ťažisko kočíku je dobre umiestnené a preto sa kočík skutočne veľmi ľahko ovláda, pomerne dobre sa s ním vystupuje na obrubníky, do strán bočí prakticky sám. Hlboká korbička je čo do rozmerov menšia, treba zvážiť kedy očakávate dieťatko, aby sa vošlo s fusakom. Odpruženie je tuhšie, terén v meste však zvláda bez väčších problémov ale na nerovnostiach typu mačacie hlavy pomerne dosť drncá, tomu sa však dá dopomocť zaaretovaním predných kolies. Väčší terén sme netestovali, myslím že by zvládol ale s námahou. Kočík sa jednoducho skladá, je to rýchlovka, má velký nákupný košík. Športová korbička zatiaľ nepoužitá, sedacia časť a opierka je príjemne mäkká, vypadá pohodlne, dá sa dať úplne do ľahu v smere i proti smeru jazdy.

V závere ocarro je primárne kočík do mesta technicky veľmi dobre prepracovaný, dizajnovo vydarený, menších rozmerov, podvozok je však tuhší, v teréne by určite lepšie obstáli iné kočíky.
Používam dva mesiace hlavne v meste zatiaľ som spokojná.

roozenka
8. dub 2018

@kacka237 úplně s tebou souhlasím, mám snad i tu samou barvu. Jsem zvědavá na sporťák ba doufám, že malá do něj půjde, až bude sedět.

zelenaesmolda
8. dub 2018

divala ses na nejake anglicke stranky?mamas and papas jsou tam daleko beznejsi nez u nas.jinak ocarro byl i muj favorit 🙂

timotha
18. dub 2018

Holky premyslim o tomto kocarku, nepripada vam nizky? Jak se vam s nim jezdi? Myslim hlavne sportak

petulada
19. črc 2018

Máme 2-kombinaci Mamas&papas Ocarro 2017 v barvě sage green v užívání od prosince 2017. Kerromě nádherného designu,který se fakt povedl , musím říct,že mezi nejlepší vlastnosti kočárku patří ty jízdní. Jezdí se s ním fakt skvěle. Zvládá všechny terény (vyjma hlubokého sněhu), je neuvěřitelně snadno manipulovatelný,co se týká kol...taky se mi líbí,že jde jednoduše složit a zvládnu to i já (hluboká korba i sportovní verze kočárku), je perfektně skladný do auta, má hluboký velký košík (ocení zejména maminky,které nemají stále po ruce auto,napr.když jedou na nákupy)...Z nedostatků bych zmínila to,že hluboká korba je docela malá a úzká, což např.v zimním období může být problém,aby se do nej větší děti vůbec ještě vlezli (syn se narodil v prosinci, nepatří mezi nejmenší a už na jaře cca v 5 měsících jsme museli vyměnit za sportovní verzi, jelikož byl v korbě už natesno (nedoporucuji proto tem,kterym se deti narodi na jaro, v zime uz do hluboké korby včetně fusaku podle me fakt nevejdou,pro nas to bylo v pohodě,ale uvitala bych korbu i malinko vetsi)...sportovní kocarek je ale vyřešeny parádně (2 polohy sedu+moznost do uplneho lehu,stažení strisky proti slunci nebo vetru taky ve 2 polohach, zadni odvetravani strisky, ...)..možná bych ještě zmínila,ze kocarek je trochu nižší,takze idealni pro menší maminky + rukojet jde nastavit (ale pouze vysunout,ocenila bych kdyby kočárek zvladl např.i snizeni dostupné napr. i pro male deti (mladsi sourozence,kteri radi vozi kocarek)+ hluboka korba by mohla byt polohovatelna jako to umí nektere jiné značky (napr.inglesina)-nektere deti jsou ublinkavaci typy (viz.nas syn) a mirne vyvysena poloha v korbicce by pro nej byla idealni + mel by i trochu výhled,coz taky neni k zahození pri delší procházce...Každopádně má kočárek Ma&pa Ocarro pro nás zatím více kladů než záporů a jsme s ním moc spokojeni,takze doporučuji! 👌👍🙂

zelenaesmolda
21. črc 2018

@petulada super vycerpavajici recenze!

martulinka1
26. črc 2018

@petulada Dobrý den, máme příšerně malý výtah 80x 60 cm a tedy velký problém s výběrem kočárku... Mohla bych Vás požádat o změření rozměrů Osccaro kočárku. Moc by mi to pomohlo. Vkládám obrázek, kde jsem označila dva rozměry, které jsou pro nás zásadní.... Změřila byste mi to prosím? Zároveň prosím o informaci, jestli jde madlo kočárku přehazovat z jedné strany na druhou, také viz obrázek? A případně ocením i pár informací, jak je na to s odpružením. Moc děkuji

zelenaesmolda
30. črc 2018

@martulinka1 zadny obrazek neni videt 🙂

martulinka1
31. črc 2018

@zelenaesmolda tady... omlouvám se

zelenaesmolda
31. črc 2018

@martulinka1 my mame typicky mini panelakovy vytah pro tri osoby,nemam sice ocarro ale Peg perego a sice tak tak ale vlezeme se i se sportakem v lehu 🙂