Kočárek Kunert Libero 2015, máte zkušenost?

kopretinak
22. led 2017

Máte prosím někdo zkušenosti s kočárkem - Kunert Libero 2015 ? https://zelenazirafa.cz/cs/detske-kocarky/155-k... Nikde jsem nenašla žádné recenze, proto budu moc vděčná za jakýkoliv názor. Předem děkuji 🙂

simusak
19. bře 2017

Me se kocarek take libil,ale nenasla jsem zadne recenze. Koupila jste ho?🙂

kopretinak
autor
19. bře 2017

@simusak Budu ho objednávat asi za 14 dní. Manžel akorát našel, že je to polák, vhodný do města (kostky), malého auta (skvěle skladný) a do paneláku (lehký na přenášení) a dá se na něj dát autosedačka Maxi Cosi ( v polsku jí nabízeli v sadě s kočárkem), jinak ceny v ČR a Polsku jsou srovnatelné. 😉 Tak jsem na něj zvědavá.

simusak
19. bře 2017

Ja nakonec zustala u Kunert Lavado,myslela jsem ze jeste zmenim objednavku ale nechala jsem to. Na strance vip-baby.cz maji dobry ceny a pry jsou seriozni.🙂

kopretinak
autor
19. bře 2017

@simusak Děkuji za typ na nákup. Na mě by byl Lavado moc veliký, jsem prcek a budu ho pořád skládat do auta. Splňuje Váš kočárek všechno co píšou ? Příjde Vám kvalitní ?

simusak
19. bře 2017

Dam vam vedet jak kocarek prijde.Ale podle popisu by mel byt super pro me. Mam rada tvary vajicka,je takovy elegantni a libi se mi ze ma gelova kolecka. Vahala jsem i nad Takem Junama ale vlastnosti jsou skoro stejne.

lejla95
13. kvě 2017

@simusak taky uvažuju nad tímto kočárkem, jak jste spokojená? nepřijde vám sportovní korba moc krátká?

fatal_error
29. čer 2017

taky by mě zajímalo, jak to dopadlo a jaké jsou zkušenosti.

kopretinak
autor
29. čer 2017

@fatal_error Kočárek je ve skutečnosti trošku jiný, je lepší než na fotkách. Nafukovací kola jsou pořádná, velká a vypadají dobře - snad i dobře poslouží. Je lehký, dobře se ovládá a lehce se složí. Už se moc těším až ho vyzkouším.

simusak
29. čer 2017

Kocarek mam Kunert Lavado a je super. Jezdim s nim 3mesic,mam gelova kola a oprabdu zvladnou i horsi teren bez otresu. Jsem moc spokojena

simusak
29. čer 2017
lejla95
30. čer 2017

@simusak mohla bych poprosit o vnitřní rozměry kočárku

fatal_error
30. čer 2017

@kopretinak no tak ten je bozi! a presne stejna barevna kombinace, o ktere uvazuju. diky moc za info.

simusak
30. čer 2017

Rozmery ---

korbička rozměr 83x36 cm
výška korbička 58 cm
sportovní verze 87x34.5x58 cm
váha korbičky 6 kg
váha sportovní verze 4,7 kg
váha konstrukce 9 kg
nostnost košíku 5 kg

fatal_error
1. črc 2017

@simusak tenhle je taky moc pěknej.

holky, takže říkáte, že kočárky kunert nejsou nějaký polský shit, jak by se nabízelo vzhledem k ceně, ale kvalita dobrá?

simusak
1. črc 2017

Ja bych jiny nechtela a nesnasim ty cerny rakvicky co ted hrozne frci. Vybrala jsem si dobre a jezdime venku kazdy den,ne jen ve meste.

fatal_error
1. črc 2017

@simusak černejma rakvičkama myslíš barvu nebo i nějakej konkrétní typ? mně se hnusej i hnědý. 🙂

simusak
1. črc 2017

Podle me pro miminko ma byt kocarek vesely a prostorny. Konkretni typ asi ne,jen se mi nelibi Bugaboo na te kuri nozce😂. Kazdy ma jiny vkus,jinym se zase nelibi nase vajicka

shega
3. črc 2017

@simusak odkud mas tašku ke kočárku? 🙂

simusak
3. črc 2017

@shega Byla uz u kocarku od dovozce

pujna
21. zář 2017

@kopretinak Dobrý den,mohu se zeptat..nánožníky jsou na zip? a jak se Vám dává nákup do košíku,příde mi že je tam malo místa mezi korbičkou a tím košíkem..děkuji 🙂

simusak
21. zář 2017

Nanoznik neni na zip,jen natahovaci a nakup v pohode. Na velky nakup jezdim autem a ty malickosti bez problemu

kopretinak
autor
21. zář 2017

@pujna Nánožníky na Liberu jsou na zip, je to naprosto bez problémů. Košík je dost velký, ale otvor na vkládání nákupu není moc velký, takže narvat tam celou tašku nákupu je nemožné, ale vejde se tam po částech. Na velký nákup to není.

pujna
21. zář 2017

@kopretinak super moc dekuji a jinak jste snim spokojena?nemela by jste jeste foto sportovni verze?

simusak
21. zář 2017

Sportak jeste nepouzivam a mam ho v krabici zabaleny tak bohuzel

kopretinak
autor
22. zář 2017

@pujna Zatím používám necelé dva měsíce hlubokou korbičku a jsem s ním moc spokojená. Je lehký, dobře se skládá do kufru, snadno se ovládá, zvládá dobře terén - les, trávu, polňačku, kostky. Vzhledově se všem moc líbí. Korbička je dost prostorná. Jen to chce trošku "ochodit" jednotlivé součástky, aby šel dobře rozkládat. Jak je to nové, tak to jde hůř, ale pár pokusů a jde to dobře. Zvládla jsem to i chvilku po císaři.

pujna
22. zář 2017

@kopretinak Tak moc dekuji za fotky..take se mi moc libi,tak ze jdu do nej 😊

lwildova
4. led 2018

@kopretinak Jaké jsou prosím rozměry korbičky hluboké?

kopretinak
autor
4. led 2018

@lwildova vnitřní jsou 82x34 cm

eva13579
5. led 2018

@kopretinak Mohla bych poprosit jaký je maximalní rozměr výšky nastavení rukojeti? Moc děkuji 🙂

lenkaa1993
8. led 2018

Dobrý den, mám v plánu zakoupit kočárek Kunert Libero. Čtu samé kladné recenze jen mi přijde, že rukojeť kočárku je krátká, nezakopává se při větším kroku o konstrukci kočárku? 🙂