Kočárek KinderKraft Prime 3in1. Zkušenosti?

27. únor 2021

Zdravím vás, ma nebo měl někdo tento kočárek? Jak jste byli spokojeni? A jeste jedna věc, lze k sedačce dokoupit základnu na isofix? Děkuji KinderKraft PRIME 3in1 2020 black

pe_tu_ss_ka
27. únor 2021

Kočárek nevím, ale určitě nebrat kinderkraft autosedačky. Spíš kočár ve dvojkombinaci a bezpečné a kvalitní vejce (klippan dinofix - pasují zde adaptéry na maxicosi, cybex cloud z, cybex aton 5., a jiná velká vejce, která jsou do 13kg, dítě v nich je chráněné, a vydrží kolem 85cm dítěte).

autor
28. únor 2021

@pe_tu_ss_ka děkuji za radu

leniczka23
28. únor 2021

Kinderkraft katastrofa, já neměla tenhle ale Grande, ale je to jedno obrázek si uděláš. Jsou to fakt šunty. A sedačku už vůbec nebrat. Jen ověřené značky.

zoyee
28. únor 2021

Určitě jak psaly holky, autosedačku koupit jinou. Já mám teď pro malého připravený KK Veo, ale budu ho mít jenom jako korbicku (bydlím ve městě, skládání do auta, málo místa doma). S dcerou jsem měla podobný typ a byla jsem spokojená. Ale počítám s tím, že je to max na 8 měsíců, pak půjde do poradnyho sporťáku.

ninolleta
6. bře 2021

Kinderkraft jsou krámy, vemte si radši Bomimi bastien air, je téměř totožný, měla jsem ho a byl super.