Kočárek - jakou značku?

wercs
18. kvě 2016

Ahoj, mimi se nam narodi v listopadu a tak začínám koukat po kočárku, ale je jich strašně moc. Poradíte mi jakou značku kočarku? A kde v Praze koupit? Chtěli by jsme 2kombinaci, nafukovaci kolecka a hlavne aby byl kvalitni. Dekuju

verense
18. kvě 2016

Za sebe všema deseti doporučuju Gesslein. Je to sice dražší záležitost a navíc na objednávku (vlastně vám vyrobí kočár na míru podle vašich představ), ale komfort ježdění je super. Mám tři kamarádky, které ho mají též, a všechny ho chválí až do nebes. 😀

jahodnice
18. kvě 2016

Mám baby jogger city select, používám jako sourozenecký, za mě super.

stesil
18. kvě 2016

Já mám mutsy a sem s ním spokojná. Mám verze 4Rider. Má gumené kola a je pevný. Je na ňom super, ze má nastavitelnou rukověť takže super pro vysoké.
Mám taky dvojkombinace. Korbu mám pásiky modro bílé a sporťák grafit.
Měla sem při prvním CAM synchro sport a nebyla sem spokojená. Byl sice lehký ale nestabilní. Měl pogumované kola, za mne nic moc.

bambullkaa
19. kvě 2016

Ten Gesslein se mi líbí jako sporťák F3 Air+ 2016 🙂 Ten mě fakt zaujal! Jinak já jsem se při výběru kočárku rozhodovala mezi Cybex Eternis M3 a Peg-pérego Book Cross. U nás vyhrálo Peg-pérego 🙂

darko12
20. kvě 2016

Anex Sport Novinka 🙂 Winner Kids Time Star.

mjjv
23. kvě 2016

Ahoj, syn je narozen také v listopadu. Při výběru kočárku jsme koukali hlavně na velikost korby, přece jen zimní fusak bude mít tak do února/března a rychle poroste. Po dlouhém rozhodování jsme vybrali Camarelo Art a jsme maximálně spokojení. Korba má na délku cca 90cm, kolečka nafukovací, terén zvládá krásně, dokonce s ním jezdím na bruslích. Syn má teď půl roku, 70 cm a cca 8.5kg, a v korbě se dokonce otočí i na bříško a neleží jak placka 🙂 Za mě je prostě Camarelo top 🙂

stefikat
23. kvě 2016

Přidávám se ke Gessleinu. Už ho ,,testuju" skoro půl roku a chybu jsem nenašla 🙂 ve městě a na nákupy s otočnými kolečky parádní a lehce ovladatelný, na tůry se psema jako čtyřkolka jakýmkoliv terénem 🙂 Syna mám rozeného začátkem prosince a měl vložnou tašku - krásně prosatornou, ještě by tam byl. Ale nutně už musí sedět, takže je vložná taška uklizená ve skříni, přidělaný U-díl s vrškem tašky-kvůli teplu a všichni jsme spokojení. já na prcka vidim, on sedí a taky vidí a když chce spinkat, položím ho do úplného lehu a má pohodlíčko...
Hodně štěstí při výběru 😉

lennus
23. kvě 2016

Měli jsme Teutonii a super, konkrétně Spirit. A líbí se mi Gesslein, já těm Němcům věřím. 😉

lichtakova
23. kvě 2016

Jeste porad jezdim s hluboky (kombi.) kocarkem po prvnim ditku (konec zari), silvercross sleepover deluxe (presne ten uz nedelaji),zatim snad nejvetsi korba,co znam,jeste ted se tam pohodlne vejde skoro 14 mes. dite,sice teda bez fusaku,ale uz je ho kus. 🙂.