Kočárek. Hodí se i pro kluka?

21. srp 2024

Myslíte, že se kočárek hodí i pro kluka? Nebude to blbé?

autor
21. srp 2024
sigyn
21. srp 2024

Barvu většinou řeší jen rodiče, nikdo jiný ne. I když jsme měli syna celého v modrém, tak stejně první otázka: ,,A to je holčička?"

lencaa11
21. srp 2024

No úplně pro kluka bych to nepreferovala

dejvitka
21. srp 2024

Ja bych v nem kluka klidne vozila. Vubec tohle neni muj styl, ale kocarek je pro rodice, vozila bych v cem se libi mne.

hanafilipova
21. srp 2024

Je natolik hnusný, že zrovna tady je to fakt jedno. 😹

hanafilipova
21. srp 2024

😬😬😬😬

la_amanita
21. srp 2024

Je to úplně jedno!

hanafilipova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
21. srp 2024

@la_amanita @dejvitka @lencaa11 @sigyn děkuju 🙂👍

autor
21. srp 2024

@hanafilipova Já bych zůstala u slušnosti. Chápu že jste frustrovaná a celkově nepřejícná (viz vaše diskuze), ale i tak se může říct názor, byť nesouhlasný, slušně.
Jinak vám jej neberu, je v pořádku nesouhlasit 😊 Mě se ten kočár chvilkama líbí a chvilkama taky nelíbí, takže cajk 😉 Jo a stačí vyjádřit názor jednou, ne 3x 😉

lobella
21. srp 2024

@hanafilipova hnusny je relativni, krom silene neskladnosti, je to jeden z mala kocaru, ktery projede vsechno od kacirku, hlubokeho snehu po rozbitou cestu, aniz by se z decka vyklepala duse

majaveja
21. srp 2024

Mně se líbí...a klidně i pro kluka 😉

veruuu_kubesovic
21. srp 2024

A proč ne?

alice180
21. srp 2024

@hanafilipova protože jsou tu normální lid!?

me_druhe_ja
21. srp 2024

@hanafilipova bože, jako dítě... každej máme jinej vkus a jiný preference. Od kočárku přes chlapa. Tobě ten kočárek nikdo nenutí.

Jinak klidně bych vozila kluka i v růžovym kočáru, kdybych sehnala nějakej co chci a za pár peněz nebo mi ho někdo dal. Kdybych kupovala nový, volila bych neutrální barvy.

kosi_cek
21. srp 2024

Sama se nezdráhám kluka nosit i v růžovém šátku, který jsem pořídila v dobách, kdy jsem nosila dceru, beru to tak, že je to spíš k mému vzhledu, než k jeho, zvlášť když miminka fakt pohlaví neřeší, u kočárku to vnímám nápodobně, přesto mi praktičtější přijde něco univerzálnějšího, prostě toto vidím do holčičího, člověku by to pak nemuselo úplně sednout,. i když si říká, jak je mu to jedno a jak je v tomto otevřený 😉

elesse
21. srp 2024

Barevne klidne, jinak bych vybrala uplne jiny typ. Hlavne sportak si myslim, ze bude pak desne tezky a neprakticky

lotosek
21. srp 2024

@kosi_cek Přesně, já jsem kočárek vybírala co nejvíce neutrální, jak se tam pak dá barevná deka, fusak, hračky - mně by to tahalo oči mít ještě takto vzorovanou střechu a připadala bych si, že vezu celý cirkus. Ale za mne teda - ten kočárek se musí hlavně líbit mamince, když s ním bude jezdit nejčastěji a bude se na něho dlouho dívat. I kdyby byl nějaký kočárek nejlepší na světě a zadarmo, tak bych si ho nevzala, kdyby se mi nelíbil.

zmrzlinka
21. srp 2024

Pro kluka se úplně nehodi.A měla jsem podobný typ a jestli máte auto a budete hodně cestovat ,tak do auta je tenhle kočár hodně nepraktický.

lauriak
21. srp 2024

Za mna urcite nie 😏 Tiez som mala vybraty kytickovy (cybex) a cakala som ci sa narodi holka. Klukovi by som to nemohla spravit 🤷🏼‍♀️

krisstina93
21. srp 2024

Barva je asi jedno, i když sama bych si svetly kočárek nekoupila, je na tom pak všechno vidět. Ale cely ten kočár je děsný tank, pokud s tím nebudeš jezdit primárně po polních cestách, tak se budeš za chvíli proklinat. Měla sem podobný pro prvního syna a do města to byla fakt peklo :D

autor
21. srp 2024

Já budu 90% dítě nosit. Tenhle kočárek jsme vybrali spíš na výlety, nerovný povrch atp...snad to půjde..Ten typ mi vyhovuje. Spíš mi vadí že není neutrální...

apacheee
AMBASADORKA
21. srp 2024

Já bych klidně kočárek brala jako doplněk maminky, takže kdyby se mi líbil, klidně bych si ho pořídila i pro klučíka🙂

martulka88
21. srp 2024

Za mě ne. Nejen, že to tedy není vůbec můj vkus (dle fotky se mi k sobě nehodí podklad od kytek a šedá korba), ale já a vlastně i manžel, máme rádi neutrální barvy a hlavně jednoduchost. A my tedy synovi nedáme ani růžové odstíny barev 😉

alice180
21. srp 2024

@martulka88 copak bojite se, že se dá na ,,showbyznys"(Friends)

martulka88
21. srp 2024

@alice180 Nevím, co je tím psáno 😉

alice180
Autor odpověď smazal
Zobraz
alice180
21. srp 2024

@martulka88 proč takový strach dát klukovi byť jen odstín růžové? Mimochodem v historii muži nosili růžovou.

michaela666
21. srp 2024

@alice180 Souhlas. Třeba ve 14. století byla růžová v určitých odstínech velmi žádaná barva u vysoce postavených šlechticů - znak luxusu a módních trendů.

michaela666
21. srp 2024

Kočárek jsem měla podobný a maximální spokojenost.
Až na skládání do auta, protože zabere prakticky celý kufr. Měli jsme VW Touran ( takže mega kufr) a přesto na výlety, kam bylo potřeba víc věcí ho manžel proklínal. Používal se jen s korbou, sprosťák se kupoval snad v půl roce dcery na cestování právě kvůli skladnosti.