Kočárek Firkon Sorano, jaké máte zkušenosti?

aneztuzka
25. čer 2015

Máte někdo kočárek Firkon Sorano? Jaké s ním máte zkušenosti? Díky

lussiane
8. črc 2015

já jsem dnes viděla kočárek poprvé aniž bych šla za ním cíleně, ale zaujal mě na první pohled...jak barevně, tak výběrem ze tří podvozků,nafukovací kola, v celku i houpací, takže odpružený 🙂korbička veliká.Sportovní verze též super, polohování nožiček a dolní část , kde jsou nožičky z materiálu koženky, takže omyvatelné...mám foto i naživo 🙂

lussiane
8. črc 2015

@aneztuzka já jsem dnes viděla kočárek poprvé aniž bych šla za ním cíleně, ale zaujal mě na první pohled...jak barevně, tak výběrem ze tří podvozků,nafukovací kola, v celku i houpací, takže odpružený emoticonkorbička veliká.Sportovní verze též super, polohování nožiček a dolní část , kde jsou nožičky z materiálu koženky, takže omyvatelné...mám foto i naživo emoticon

aneztuzka
autor
8. črc 2015

@lussiane Také jsem ho zkoušela, ale říkám si, jestli není ten sporták moc mohutný a těžký zbytečně..nevím🙂 Naproti Balance a verano long je Sorano i Flipper dost vysoký.. No nevím🙂 Nějak se nemůžu rozhodnout.

povidalka
10. srp 2015

Čauky holky tak se mi hrozne libi tento kocarek 🙂 akorat bych ho chtela videt jeste nazivo :( ale nevim na jake prodejne ho najit ,, jsem z vysociny a tady toho moc neni :P mate vyfocenny kocarek na zivo ? 🙂nikde nemohu najit ani kloudne recenze :P

aneztuzka
autor
11. srp 2015

@povidalka jestli jsi z Prahym tak si zavolej do AAAkočárkym mohli by ho tam mít. My Nakonec Sorano i Flipppera vypustili, zdáli se nám obří 😀

lussiane
11. srp 2015

ahojky tak tady je nazivo 🙂sportak je focen vy vyloze v jinem barevnem provedeni...

lussiane
11. srp 2015

vlozeno foto @aneztuzka @povidalka

aneztuzka
autor
12. srp 2015

@lussiane budete si ho pořizovat?

agenz
12. srp 2015

na značku Firkon dost holky nadávají a jsou hodně poruchové - kolečka a celý se to pak klepe, ještě bych mrkla na jiný...já jsem ho taky původně chtěla i kvůli ceně, ale nakonec mě ostatní maminy v okolí co ho mají odradili...

aneztuzka
autor
12. srp 2015

@agenz já uvažuji ještě nad concord wanderer nebo britax go next, ale jedině bazarově nebo ve slevě 😒 co máte vy nakonec?

agenz
12. srp 2015

@aneztuzka trojkombinaci Camarelo malaga, loňský model...taky je to polská značka..já potřebovala vysoký kočárek a dlouhou hlubokou korbičku, cena slušná..a recenze od maminek taky dobrý...vozit začneme až v září, tak snad budeme spokojený 😉

lussiane
13. srp 2015

@aneztuzka @no nakonec pujdu asi do patronu fenix f4r dneska jsem byla v prodejne v koline a docela me nadchnul 🙂 co vy jste vybrala teda? 🙂))

aneztuzka
autor
13. srp 2015

@lussiane Buď od sestřenice Firkon verano long. Nebo koupím ten Concord wanderer nebo Britax go next ve slevě. Zatím počkám a uvidím, jak se to vyvrbí.