Kočárek do lehkého terénu i města. Který vybrat?

kristyna03
25. únor 2020

Holky, prosím který kočárek do lehkého terénu (zpevněná polní cesta, asfalt, kostky v centru města)? Nebudu s kočárkem jezdit do nějakých extrému (to určitě budeme využívat satek/nositko), ale v centru máme kostky a za domem zpevnenou cestu v přírodě,kam chci na procházky. Už jsem zoufalá s výběrem kočárku. Chtěli jsme se vejít do 20 000 Kč za dvojkombinaci, ale připadá mi to nemožné. Nejvíc mě zaujal asi Joolz, Emmaljunga a Moon. Jaký kočárek by jste doporučili do lehkého terénu i města? Děkuji 🙂

sudylichozrout
25. únor 2020

@kristyna03 Ja mam Jane Crosswalk a jsem spokojena. Koukni na fotky.

jirovapa
25. únor 2020

@kristyna03 mám zkušenost se značkou JOOLZ a byla jsem spokojená. Bydlíme v centru města, takže jak píšete, kostky a občas lehká polní cesta a pohoda. Nyní mám kočárek od značky Nuna a jsem také spokojená. Kamaráda má Moon a také nevím o žádné negativní informaci 🙂. Měla jsem konkrétně JOOLZ Hub a ke sportovní verzi jde přikoupit hluboká korba, je to menší, lehký, skladný kočárek. Cenově za set kolem cca 23.000,-.

penelopaw
25. únor 2020

Za mne Inglesina magnum, podvozek Ergo bike. Zvládli jsme i horší terén 🙂.

ah1234
25. únor 2020

Moon je herka, Joolz je skor dizajnovy mestky kusok a neviem ci sa zlezies do 20 tisic, ale ak ho mas primarne do mesta a chces dat tolko za dizajnovy kocik, tak s nim chybu neurobis. Ja som vyskusala x kocikov a najviac som spokojna s Thule (ale ten je skor na sport a je to velka trojkolka vacsinou, do mesta neprakticke), Bugaboo (ale ten je mimo tvoj budget asi) a potom Easywalker. Ten je fakt super pomer cena kvalita 🙂

ninolleta
25. únor 2020

@kristyna03 to můžeš mít v podstatě jakýkoli, ale z mé zkušenosti radím, aby byl odpružený, což tvůj výběr zahrnuje, aby měl aspoň středně velký koš, ne-li větší pod kočárkem a super je prodlužovací stříška nejen u sporťáku, ale i u korby. Tohle vše splňuje na výbornou ABC design salsa 4 air, ten je opravdu bezvadný. Joolz je fajn, ale u sporťáku má kolibkove sezení a koše pod kočárkem jsou určitě lepší,to už radši Bugaboo fox. Emmaljunga je vysoce kvalitní kočárek, dělají jak kolibkove, tak klasické verze s označením f, tam chybu neuděláš, jen bývají těžší, pokud ti to neva. A Moon je v tomhle asi nejslabší. Ale žádným z nich vysloveně vedle neslapnes, takze to chce si je ošahat, zkusit si s nima zamanevrovat i jednou rukou, zvednout je na zadní a tak....

ninolleta
25. únor 2020

@kristyna03 a pokud se chcete vejít do 20000Kc,tak to na Joolz i Emmaljungu asi zapomeňte a skutečně se mrkňete na ten ABC design salsa 4 air,myslim,ze budete spokojeni.

bassetlady
25. únor 2020

Mám sporťák Emmaljungu nxt60 f v outdoor verzi a lepší kočár jsem si nemohla vybrat.

rosa106
25. únor 2020

Valco snap sport s nafukovacími koly. Super volba. Ale to až jako sportak...

dandaa
25. únor 2020

Kamarádka má zops kočárek a za tu cenu paráda druhá má moon a čekala od něj víc.

kristyna03
autor
25. únor 2020

Holky, u Joo. a Em. uvažujeme o bazarovém, je nám jasné, že do 20 se nevejdeme...a 30 za kočárek já už dávat odmítám. Jsou věci, na kterých šetřit nechci (třeba soukromá PA), ale kočárek bych opravdu ráda tak do těch 20... Rádi bychom nosili, pokud to jen trošku půjde 🙂

dmiska
25. únor 2020

Mám Baby Design Dotty Denim a jsem s ním mooc spokojená, Vozím v něm už druhé dítě, je do města i do terénu super a vůbec se za tu dobu (celkem 3 roky používání) nerozhrkal. Někdo řekne "nechci poláka", ale možná je to celkem zbytečný předsudek, je to opravdu kvalitní kočárek

dmiska
25. únor 2020

Btw. lehčí terén (zpevněná cesta) by neměl být problém pro většinu kočárků...

katkapavlik
25. únor 2020

@kristyna03 ahoj já mám Junama Impulse a perfektní jezdíme i v lese.

adel2507
25. únor 2020

@kristyna03 Měla jsem stejné požadavky i rozpočet a koupili jsme použitý Bugaboo Buffalo (nový už se stejně nevyrábí) a jsem z něho opravdu nadšená.🙂

uzivatelkapetra
25. únor 2020

Espiro next avenue, před dvěma lety stál 12500 v polsku a jsem s ním opravdu na výsost spokojená. Bydlíme na dědině

fyii
26. únor 2020

@kristyna03 bugaboo bufalo projede vsechno, vyborne se ovlada, odveze i velky nakup a moc se u toho nenadres. ted ho budu zanovni prodavat po odbornem servisu a vubec se nebojim, ze by se neprodal. Novy s doplnky stal cca 40 tisic, je to hodne, ale stalo to za to. Mela jsem i Bugaboo donkey pro sourozence a jezdil uplne stejne, takze asi tahle znacka fakt za ty penize stoji. Mam s cim porovnavat a za me fakt top. I bazarovy muzes koupit velmi dobre a budes spokojena.

purplerain
27. únor 2020

Baby Jogger City Elite, jestli ti nevadí trojkolky. Má poměrně prostornou korbičku a sporťák je super. Bydlím na vesnici e jezdím i horší terén, než popisujes. Navíc se suprově skládá jediným zatáhnutím.