Kočárek Dada Paradiso Apus. Máte zkušenost?

marketapenakova
7. dub 2020

Ahojte,

Nemáte některá zkušenost s kočárkem Dada Paradiso Apus? Vážně o něm přemýšlím a pomohli by mi nějaké recenze 🙂

Děkuji předem za odpověďi
Markét

ivetkakr
7. dub 2020

Taky se mi na obrázku líbí... viděla si ho naživo?

marketapenakova
autor
7. dub 2020

@ivetkakr Vzhledem k aktuální situaci bohužel ne, ale na imrňous byli velice ochotní a natočili mi videa. 🙂

ivetkakr
7. dub 2020

@marketapenakova fakt? Já se na nej chystám jet podívat jak to bude možné,tak uvidíme... mohla bych te taky poprosit o to video? To by mě zajímalo 🙂)

marketahavlickova
3. kvě 2020

@marketapenakova mohu take poprosit o video? Nebo uz jste jej videla?😊 dekuji😊

marketapenakova
autor
4. kvě 2020

@marketahavlickova Určitě, pošlete mi jak Vás najdu na massengeru 🙂 Nebo si mě najděte, jsem tam Markéta Peňáková a na fotce mám výraznou rtěnku a bílou košili 🙂 Na prodejně jsem ještě nebyla, ale chystám se tam každým dnem 🙂

marketapenakova
autor
12. kvě 2020

Holky tak jsme navštívili vzorkovnu e-shopu iMrňous - parádní přístup, možnost projet kočárek v protějším parčíku a já už mám Dada Paradise Apus objednaný 🤩 včetně autosedačky Cybex. DOPORUČUJI. 😉 Jakmile vyzkouším (srpen 2020), napíšu 🙂

kkristyna9
11. črc 2020

@marketapenakova Dobrý den, mohu se zeptat, zda jste kočárek koupila? A poprosit o video? Děkuji.

ivetkakr
12. črc 2020

@kkristyna9 posli mi Facebook a já ti zkusím video preposlat 🙂 nebo mi napis. Iveta Kroulíková

slavkaaaa
16. črc 2020

Ahojky, mohla bych taky poprosit o to video? Ten kocarek se mi moc libi, ale neni o nem moc informaci, tak by mi to pomohlo, pripadne bych se pak taky na nej zajela podivat osobne 🤗

kkristyna9
16. črc 2020

@ivetkakr Ivet Kroulikovych je spousta, já mám fb Kristýna Křepelková

kkristyna9
16. črc 2020

Hlavně jaké jsou zkušenosti s kočárkem? Jak se skládá? Jak se skládá sporťák?

marketapenakova
autor
8. zář 2020

Používáme už měsíc a jsme opravdu spokojeni 👍😉 skládání ní přijde naprosto jednoduché 😉 a jezdí se s ním parádně!

julinecek
10. zář 2020

Ahoj, prosím kolik měříte? Je kočárek dostatečně vysoký? Děkuji 🙂

frozenelsa
10. čer 2021

Ahoj, mohla bych poprosit o hodnocení po delší době používání? Pruží dostatečně? Skládání v pohodě? Nevrže po delší době používání? Moc děkuji!

ivetkakr
11. čer 2021

@frozenelsa přuzi porad,vrze smaozrejme jako každý kočár... musí se mazat a je to v pohode.. skládání v pohode.. akorát je velký a třeba u moji doktorky se nevleze do dveří.

frozenelsa
11. čer 2021

@ivetkakr Aha, to je zajímavý postřeh 😀 Děkuji mockrát!

martinka8932
15. zář 2021

Ahoj maminky, mám na fb skupinku "Dada paradiso kočárky ♥️"... Přidejte se k nám. Ve skupince najdete nebose můžete zeptat na cokoli ohledně kočárků. Skupinka funguje i jako bazárek těchto kočárku. Mějte se hezky a rádi Vás uvítáme mezi sebe 🙂