Kočárek Camarelo Malaga, chci znát pozitiva/negativa

hanahana
5. únor 2015

Ahoj holky, máte někdo tento kočárek? Chtěla bych znát pozitivní i negativní připomínky.
Moc se nám líbí a asi si ho koupíme.

hanahana
autor
7. únor 2015

Fakt nikdo nemáte?

danielama
7. únor 2015

Myslím,že ho měla @zrzzynka a aktuálně ho má @luciana80 a určitě spousta dalších,je hodně oblíbený. Jukni do skupiny kocarkomanie.

motomischel
7. únor 2015

Ahojky. Taky ho mame vybrany🙂 tady na konikovi jsem na neho cetla jen samou chvalu, nenasla jsem nic negativniho😉 pry velka korbicka, vyssi, dobre ovladatelny. Ale to spis asi reknou maminky, ktere ho maji😉 spis jsem videla komentare u fotek jaky je, nez tady v diskuzich😉 akorat jsem slysela, ze ma spatne a nekvalitni vajicko, ze si vetsina lidi kupuje jine😉

lexton
13. bře 2015

Ahoj! Taky bych ráda znala názor na camarelo. Líbí se mi moc, naživo viděla z dálky jednou.. ještě mám čas, ale výhody/nevýhody by se šiklo znát 😎

a.n.d.y
13. bře 2015

Ve skupině kočárkomanie se toho určitě hodně dočtete. Je to velmi oblíbený kočár, na mě tedy až moc vysoký. Řekla bych, že za ty peníze jeden z nejlepších.

lexton
13. bře 2015

@a.n.d.y a kde to je? Nemůžu to najít..

lexton
13. bře 2015

@a.n.d.y díky moc! 🙂

delisaaa
13. bře 2015

Mam ho a v pohode, sla bych do nej znova.

peta346
29. zář 2020

Zdravím, potřebovala bych poradit, jak mám nasadit střechu na sportovní verzi camarela malagy, ať dělám co dělám pořád mi to někde nesedí.