Kočárek CAM Cortina X3 Tris 2015, máte zkušenost?

xleni
5. srp 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemá některá z vás zkušenosti s tímto kočárkem. Popřípadě jestli nemáte reálné foto a zkušenosti s použitelností na horším terénu. Moc se mi líbí, ale neviděla jsem ho na živo. Manžel má pořád připomínky k tomu, že má jen 3 kola. A už je čas se konečně pro nějaký kočárek rozhodnout.....moc děkuji za jakoukoliv reakci 🙂

http://www.slune-cz.cz/kocarek-cam-cortina-x3tr...

nov.tere
5. srp 2015

Měla jsem Trojkolku a v pohodě teď bych chtěla taky trojkolku. JInak v terenu se s ní jelo dobře vždycky a tento kočár jsem viděla na živo jen bacha na starší verze nemají nafukovací kolečka jen gumové. A nový je v pohodě má ho známá a projede s ním všude 🙂 a bydlí na vesnici 🙂

xleni
autor
5. srp 2015

@nov.které díky moc za informací. Já jsem do něj úplně zblázněná 🙂

eliskaxox
5. srp 2015

Ma ho svagrova,ma starsi verzi je v provozu uz 5 let. Chvili to byl dvojkocarek 🙂 na te plose nad kolem se v pohode usadi 2,5 lete dite 🙂 myslim ze kocarek nemel zadnou vadu jen ted zacal mirne tahnout doprava. Svagrova je moc spokojena,uz nekolikrat chtela prejit na golfky nebo jiny sportak ale vzdy je tak zklamana ze se vrati ke Cortine. Prikladam foto 4 leteho a 2 leteho synovce, byli straasne unaveni :D

kkouzlo
5. srp 2015

měla jsem a super 🙂 jezdila jsem s ním jak po městě, tak po vsi u rodičů, po polích, v lese 🙂 zvládl všechno. Korba veliká, vydržela dlouho, sporták už mi tolik nevyhovoval, ale jiný jsem nekupovala - zdál se mi zbytečně velký, když syn často chodil a já tlačila prázdný kočár. Prostě maximální spokojenost 🙂

xleni
autor
5. srp 2015

Moc díky. Asi ho fakt koupíme. Nevíte o nějaké prodejně - Brno, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové - kde by ho měli přímo vystavený v obchodě?

eliskaxox
6. srp 2015

Myslim ze v Hradci v prodejne John Nell ho meli.

nov.tere
6. srp 2015

Brno fun baby mají ho na prodejně tam nám ho ukazovala paní.

luckiesj
6. srp 2015

Máme ho koupený na naše první mimčo, které se narodí v říjnu. Ale kamarádka ho má už 3 roky, odjezdila s ním celé dva roky s malou, bydlí na vesnici, její manžel je zemědělec, takže do terénu jezdili a i po těch dvou letech opravdu častého používání je kočárek po technické stránce jako nový (nerozviklaný). 😉

xleni
autor
6. srp 2015

Děkuji moc holky, jsem rozhodnutá 🙂

barus_ka123
27. srp 2015

Já taky děkuji 🙂 kočárek mám vyhlídnutý už od loňska a až se zadaří taky koupím 🙂 my měli u bráchy před 8lety starší verzi a jsem strašně ráda za ty nafukovací kolečka! Jezdili jsme s ním už tehdy hodně a všude a zvládl to 🙂 Takže věřím, že tato verze bude ještě lepší 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirce
12. zář 2016

Máme kočárek CAM Cortina i Dinamico. Na jedno mimi jsem chtěla barvu světlou, na druhé tmavší. Takže jsme pořídili postupně dva kočárky a ani této investice nelituji. Obě dvě verze jsou naprosto fantastické. Nejsou to žádné městské "křupky". Opravdu vydrží hodně a jsou maximálně prostorné. Trojkolka má velmi bytelnou konstrukci a velmi šikovná velká kola. Projede každým terénem. Čtyřkolka je zrovna tak bytelná a já ji měla potom stabilně připravenou v kufru auta na různé pojíždění. Skutečně velmi dobře se obě dvě verze skládají i rozkládají bez nutnosti nějakého krkolomného rozebírání.
Je mi jasné, že moje zkušenost i hodnocení je čistě subjektivní. To však nic nemění na tom, že bych tento kočárek s čistým svědomím doporučila komukoli dalšímu.