Kočárek Be Cool Slide

gabj
24. zář 2017

Ahoj holky, líbí se mi kočárek be cool slide, ale nemohu na něj najít žádnou recenzi, nemáte ho někdo doma? https://www.detske-kocarky.cz/kocarek-be-cool-s...

ilkak
13. zář 2018

@gabj zdravim, nevim jak jste se nakonec rozhodla, ale za mne mohu kocarek doporucit. Chtela jsem kocar hezky, lehky a to opravdu lehky, protoze za me kocarky s vahou 12 kg a vyse jsou tezke. Bydlime na kopci a tu vahu tlacit nechci (po zkusenosti u 1. ditete), coz naprosto splnuje. Je to kocar do mesta, sice travnik vzladne, ale nena vesmes zadne odpruzeni, tak ze je to pote tvrda drncava jizda. Naprosto skvela manipulace a skladnost. Kocar je to paradni, vesmes vse sundate a vyperete, dlouha boudicka proti slunci a i bez plastenky se da slaby dest zvladnou, nepromokne. Navic je hezky a variabilni v barevnych kombinacich. Jedine co bych vytkla, tak mi prijde, ze je nizsi konstrukce, nizky neni, to ne, ale kdyz mam zatazenou celou strisku tak nevidim na dite, je schovane. Jeste me napada, ze neni uplne pro velke deti, ve 3 letech se tam dite nevejde na delku, ale v te dobe je uz vetsinou dite bez kocarku nebo v golfkach 😉