Kočárek Babyactive Shell Eko - máte zkušenosti?

yvona11
19. bře 2015

Zdravím Vás, poradíte mi Vaše zkušenosti s pořízením kočárku Babyactive Shell Eco? Eventuelně zkušenosti s kočárekm Camarelo Art. Díky moc.

monaqua77723
10. čer 2015

@yvona11 ahoj 🙂 mame babyactive shell eko a som spokojna 🙂)

delfi75
5. lis 2015

Ráda bych oživila diskuzi, i mě by zajímaly podrobnosti o kočárku babyactive eco shell....

monaqua77723
5. lis 2015

@delfi75 ahoj 🙂 po 8 mesiacoch pouzivania som stale spokojna 🙂 ma super ulozny priestor dole , korbicka priestranna , su kociky kde je vacsia , do tejto sa mi maly zmestil do tych 6-7 mesiacov, co si myslim ze je postacujuce , nakolko potom uz bol aaj tak tak zvedavy ze v sportovej verzii mu je lepsie. Ale aby som o nom nehovorila len to dobre , na kolesach ma dlhy zavit a tak sa zle nafukuju kolesa..ale naucili sme sa chodit nafukovat na pumpu takze tam to je pohodicka. 🙂 keby si mam este raz vybrat , moja volba by bola rovnaka. 🙂

delfi75
5. lis 2015

@monaqua77723 děkuji moc za reakci a pozitivní hodnocení. Můžu se ještě zeptat, zda jste brali 3v1 nebo jen 2v1 a autosedačku nějakou kvalitnější? a jak se skládá kočárek do auta?

monaqua77723
5. lis 2015

@delfi75 vybrali sme 3v1. Ani sme nejak velmi nepremyslali nad inou . myslime si , ze nemozu predavat autosedacky , ktore nesplnaju to co by dobra autosedacka mala splnat. V lete sa mi v nej dost potil, tak som kupila aero podlozku, ktora bola nie celkom lacna a potil sa len o trosicku menej . myslela som si teda, ze to bude autosedackou ale kamoska co ma fakt drahu sedacku , maly mal az kropaje , totalne mokry ako zzo sprchy. Takze to tym asi nebolo. Inak vyzera stale akko nova , ma len par skrabancekov a to sme teda jazdili vela. Co sa tyka auta , mame fabiu , teda je to dost maaly kufor a konstrukcia sa tam krasne zmesti , korbicku sme ale davali na zadne sedadlo. Sportova verzia nam vojde pekne cela do kufra. + aj vsetka potrebna batozina. 🙂 boli sme tak dokonca aj na dovolenke 🙂

delfi75
6. lis 2015

@monaqua77723 s tou autosedačkou mi to říkal i partner, asi ano...ještě se zeptám, zda máte model 2014 nebo 2015? barevně se mi líbí ty starší...

monaqua77723
6. lis 2015

Mame tento.. Asi to bude z roku 2014.

delfi75
6. lis 2015

@monaqua77723 moc pěkný🙂 asi to bude ten 2014, jsou fakt hezčí. A ještě můžu otravovat? Kupovali jste ho někde v kamenném obchodě nebo jen přes net a bez možnosti vyzkoušení.děkuji!

monaqua77723
6. lis 2015

Kupovali sme v kamennom 🙂 prisli sme obzzerat kociky aa tentoo nam hned padol do oka. Manzel potom uz len prezrel ci nie je naahodou v slovensskej obchodnej inspekcii ako vadny ( potrpi si na tom ) , tak sme si ho zarezervovali a bol nas 🙂 teraz tam maju tento isty len v lososovej farbe. Tiez je kraasny 🙂

delfi75
6. lis 2015

@monaqua77723 a kde to bylo, jsme z Brna a tady nemůžu nic objevit. Líbí se nám korálověšedý a takový červený se smetanovou...

monaqua77723
6. lis 2015

@delfi75 heh. Ten korallovossedy som ja nazvala lososovy 🙂 kupovali sme ho v Leviciach na Slovensku.. Tu v CR neviem poradit kde by ho mohli mat.

delfi75
6. lis 2015

@monaqua77723 Aha🙂 moc děkuji a bud pátrat v Brně a okolí, chtěla bych ho vyzkoušet🙂 děkuji za rady, možná mě ještě něco napadne...

meg9
14. bře 2016

Ahojte mohla by som ozivit tuto debatu? Chcem sa spýtať na striešku na korbičke , dá s av lete odzipsovat a je tam tensia látka. Budeme mat letnú dceru. Tiez ci su v pohode všetky zipsy a klipy na naklikávanie korbičky, nic sa nepokazilo? Vdaka

monaqua77723
17. bře 2016

@meg9 Ahoj. Nic sa nepokazilo. 🙂 korbicka ale aj sportova cast ma striesku kde je zips ktory sa da odzipsovat a je tam taka sietka. 🙂

meg9
26. bře 2016

@monaqua77723 Juj obrovska vdaka za odpoved. Este sa chcem spýtať na system naklikavania vaničk (budem musieť viackrát za den lebo nemáme výťah takze sa budeme musiet vonku nsit po castiach ). Je to zlozitý system alebo v pohode nakliknem? A tiez skladanie konstrukcie, zvladnem sama nie su tam nejake zlozité poistky ? vdaka

macosienka
2. dub 2016

@monaqua77723 mozem sa spytat, ci sa da sportova verzia vozit aj v proti smere jazdy? Dakujem

monaqua77723
3. dub 2016

@macosienka da sa 🙂

merilu
9. zář 2016

dievcata chcem sa opytat mam ten kociar ale neviem zablokovat funkciu hojdania a robi mi to problem pri prechadzani cez obrubniky neviem dvihnut predne kolesa nie je zablokovana funkcia hojdania alebo je az tak moc odpruzeny? prosim poradte mi vdaka 🙂)

gejbfofinka
18. srp 2017

rada bych ozivila tuto konverzaci.....jaky typ sedacky sedi na kocarek??? nevite nekdo???

monaqua77723
25. srp 2017

@gejbfofinka tak to neviem. My sme nan davali len tu co predavali spolu s kocikom. Aj to vlastne asi len zo dvakrat ..