Kočárek Baby design Husky x Dotty, jaký je rozdíl?

lenka_zde
11. únor 2017

Holky, prosim o radu, jaky je poradne rozdil mezi kocarkama od Baby design Husky a Baby design Dotty. Krome barvy je nejaky zasadni rozdil? Dekuju za vsechny poznatky ☺

lamoinelle
11. únor 2017

Ahoj, no hlavní rozdíl je v tom, že Husky je zimní kočár a Dotty letní. Podle toho je koncipována korbička. Husky má pořádnou zábranu proti větru a zimě na takovém tom krytu přes dítě, no nevím jak to popsat (něco jako nánožník). Dotty má zase větší stínění přes boudičku. Celková délka korbičky je u Husky delší než u Dotty, takže pokud budete mít dítě mrně, narozené na konci zimy, dala by se korbička možná ještě využít i další zimu. Nám se kluk narodil v lednu, takže jsme kupovali Husky, perfektní. Ale na podzim jsme už museli vytáhnout sporťák, jelikož mu začala být korbička krátká. Sporťák má roztahovací boudičku, což je super proti zimnímu větru. Sporťák u Dotty nevím, to už si nepamatuju. Vybírali jsme před rokem. Každopádně mi Dotty přišel i designově takový spíš holčičí. Jo a rozdíl je i v tašce u kočáru. Na tašku u Husky všichni nadávali, ale mě přišla super, hlavně se dala dát přes rameno jako norm. kabelkotaška a všem se moc líbila... 😀. Jediný blbý je uchycení tašky ke kočáru, je to jen na takové kolíčky a při každém drncnutí to padá. Ale myslím, že stejně to bylo i u Dotty. Tak snad jsem trochu pomohla 😉

lenka_zde
autor
11. únor 2017

@lamoinelle vycerpavajici. Moc dekuji! Asi to vypada u nas tedy na Husky 😊

terionka
11. únor 2017

Taky jsme se rozhodovali mezi těmi dvěma typy, nakonec vyhrál Husky - pro dítě narozené v lednu to byla dobrá volba. Zábrana proti větru se hodí, fusak je fajn. Taška nám drží, i když jedeme přes sněholedové drncáky...

lamoinelle
11. únor 2017

@lenka_zde Tak ať dobře slouží 😉. My jsme nadmíru spokojeni 😀.
@terionka S tou taškou....je pravda, že jsem asi měla napsat při každém větším drncnutí. Mně teda pravidelně žuchne z jednoho toho kolíčku, když ji mám plnou a najíždím na obrubník a nakloním kočár trochu na stranu. No jediná moucha s tímhle kočárem...což je fakt jen moucha 😉