Kočárek Baby Design Husky v zimní výbavě

monika_89
10. pro 2014

Ahojte,

dnes jsem viděla kočárek Baby Design Husky - jedná se o zimní výbavu (rukávník, fusak, deka, termo obal na láhev). Strašně se mi líbí, nemáte s ním někdo, prosím, zkušenost? Vybírám mezi Baby Design Lupo Comfort a tímto. Vzhledově jsou v podstatě stejné, akorát Husky má jiné barevné provedení. Děkuji moc za rady.

zyoma
12. pro 2014

Asi je to uplne nove, tak nikdo zkusenost nema. Moc bych ho chtela videt nazivo. Jinak jsem taky chtela lupo comfort. A ted jsem na vazkach 🙂

lenajs_lenajs
1. kvě 2015

Ahoj, taky nad dím uvažuju. Pro mne má jedinou vadu - nedá se přehodit rukojeť na druhou stranu. Nebo tuto vychytávku má a já to jen přehlédla? Koupila sis ho nakonec? Máš nějaké zkušenosti? Díky, L

eva723
5. kvě 2015

Já jsem si kočárek koupila a jsem spokojená. sporták se da dat na obě strany, takže rukojeť nevadí. Jen bych si pořídila větší tašku, nejdříve jsem koupila kočárek cam a nebyla jsem spokojená, tenhle mi vyhovuje maximálně, jen teď není skladem. je zapotřebí si ho objednat dopředu. Ale asi bych vzala ten novější, pokud ti nezáleží na ceně 🙂

christulinka
7. kvě 2015

Ahoj, ja si jej jdu objednavat v sobotu... Videla jsem ho i nazivo a je perfektni!!!

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz