Kočárek Baby design Clever, máte zkušenost?

ivulacek1
8. srp 2016

holky, prosím, kdo máte zkušenosti s tímto kočárkem? Měla jsem chvíli Valco, ale uvažuji o tomto. Popřípadě, kdo máte srovnání třeba s Joie Litetrax? Prosím o recenze, děkuju moc.

simcap
9. srp 2016

take me zajima 🙂

bebunaa
9. srp 2016

Mela jsem clever ted mam joie

ivulacek1
autor
10. srp 2016

@bebunaa A jaký je Váš názor?

bebunaa
10. srp 2016

Clever jsem vratila hned druhy den,joie prodavam jsem nespokojena s konstrukci a chci si koupit uplne jiny

simcap
11. srp 2016

a co se vam na cleveru nelibilo?

ivulacek1
autor
11. srp 2016

Taky mě zajímá, co nevyhovuje na Cleveru? A jaký chcete kupovat?

kkaatte
11. srp 2016

Mám Clever asi měsíc a začal vrzat, buď je to kolečko anebo ty plasty na konstrukci u předních kol. Trošku mi vadí i polstrování, protože když dítko usne a vrtí se, tak jakoby šuští, protože není textilní. Ale dá se to vyřešit nějakou vložkou. Ale každej sporťák má nějakou vadu, takže nikdy nebude člověk spokojenej 😉

bebunaa
12. srp 2016

Nelibilo se mi celkove to provedeni a material, prechazela jsem z britaxu takze to byl pro me celkem sok co mi prislo domu,podle me za ty penize je asi dobry,ale me se nelibilo jak je vyrobeny a kolecka byla dost forova. Ted mam objednany camarelo eos 2016

simcap
12. srp 2016

ja mam prave taky britax agile, ale vadi mi ze nema polohovani nozicek, penova, kola, neni odpruzeny atd a tohle vsechno clever by mel mit, plus jeste pultik na piti u ditete i rodice, pokud se nepletu..? my mame prave jako hlavni kocar sportak baby design lupo z dvojkombinace, a nemuzu si proste na tenhle kocar vubec stezovat. tak sem doufala ze budou i dalsi kocary od baby design super..

bebunaa
12. srp 2016

@simcap ja nerikam ze je hrozne spatnej,ale me ta kvalita proste vadila. Ja mela b agile plus a byla jsem spokojena se vsim jen jsem chtela zkusit zmenu a lituju. Ale pujdu ted do nafukovacek za dobrou cenu.

ivulacek1
autor
13. srp 2016

Aha, já jsem právě četla pár recenzí na FB a tam zas jsou paní spokojené. Srovnávají s Valcem a podle nich vede. Ale je zatím nový, tak jsem chtěla zjistit, jestli není víc zkušeností... Děkuji

simcap
14. srp 2016

@bebunaa jasne, kazdemu vyhovuje neco jineho. Tak to jeste popremylsim, jestli prodat britaxe a koupit clever, nebo nee..rada bych videla clever na zivo, abych vedela.

izka1
17. srp 2016

taky o něm uvažuji, máme design lupo v kombinaci..snad se ještě někdo se zkušeností ozve než objednám 🙂

zmrzlinka
17. srp 2016

@bebunaa muzu se zeptat jestli si s caramelem spokojena....chtela bych ho poridit na jare pro druhatko,tak schanim recenze 🙂

katka300914
26. srp 2016

holky, našla jsem i diskusi, kde právě psaly, že tohle je snad o 100% lepší než valco a britax... prý se s cleverem jezdí daleko líp... taky o něm přemýšlím, teď vede, v úvaze byl i joie litetrax, ale všude na recenzích si stěžovaly na hrozný hluk koleček, rachot, tak ten teda nee... ještě mě zaujal espiro sonic, jenže to je taky novinka a nikdo zatím nemá reakce...

bebunaa
26. srp 2016

@katka300914 Mela jsem clever, Joie i britax a teda za me rozhodne britax,clever urcite neni o 100% lepsi 😀

simcap
30. srp 2016

na fb je skupina Mám baby design 🙂 (je to tak jak je to psane i s tim smajlikem) tak kdo chce muze se pridat 😉

katka300914
20. zář 2016

Dávám porovnávání kočárků, a na FB ve skupině Mám baby design je srovnání Valco a Clever.... Pro inspiraci 😉 já už mám objednaný tyrkysové barvy.... 😊

zdenca28
15. únor 2017

@katka300914 Muzu se zeptat jak kocarek,jste spokojena?Ja ze jsem zjistila,ze ma plastova kolecka,tak z toho mam trochu obavy,jak se s nim jezdi a zda to neni moc hlucne s tema kolama?

katka300914
16. únor 2017

@zdenca28 zdravím, jsem spokojená co se jízdy týká, nic nerachoti a i ve městě je jízda opravdu komfortní. Pro mě i pro malého. Skvěle se ovládá i jednou rukou. Máme ho v autě a dost se skládá a vytahuje a zatím všechno funguje. Dá se složit i s fusakem. Jediné mínus za mě je to polohování nožiček.

zdenca28
19. únor 2017

@katka300914 Dekuji moc za odpoved.Jeste se rozhoduji nad jinym.Tak uvidime.Mejte se hezky.Z.

astyna
19. únor 2017

Clever je takový no...šusták...ale zase odpružený, což je výhoda. Ale za mě těžký a hlavně úzké sedátko.

pogasa
3. srp 2017

Prosím jaký je rozdíl mezi clevrem 2016 a 2017? Děkuji

simcap
3. srp 2017

@pogasa asi snad jen v barvách?

pogasa
3. srp 2017

\moc děkuji a prosím nemáíte ho?

sabreen
3. srp 2017

Ahojte, neprodáváte někdo Clever 2016 tyrkysový? Moc se mi líbí...

simcap
5. srp 2017

@pogasa Já mám ten 2016

janez
3. zář 2018

@sabreen dobrý den, my prodáváme, ale je to pase..

simcap
4. zář 2018

@sabreen ja prodavam, ale ten druhy modry..

sabreen
5. zář 2018

@janez @simcap Děkuju oběma za nabídky, ale už nesháním...