Kočárek Adbor Nemo Standard, máte zkušenost?

apistekova
20. lis 2015

Přeji pěkný den maminy 🙂,
mám dotaz! Jako zkušenosti máte tady s tímto kočárkem? Včera mi konečně po objednání z netu přišel a byla jsem z něj nadšená! Byl to jediný kočárek, na kterém jsme se s přítelem shodli...Ale jak to tak bývá, přišly na kontrolu babičky a hned mi radost pokazily! Prý je malá korbička, že nám dlouho nevydrží a ještě rády si vezmeme starý kočárek, co mají schovaný ve sklepě ☹ Tak nevím, při tom jsem se na tento kočárek byla podívat přímo v prodejně a zdálo se mi, že má kočárek korbičku dostatečně velkou. Co říkáte? Předem díky 🙂

sara84
20. lis 2015

Pokud mate mimi v lednu, tak muzete byt klidna, do jara se s fusakem vleze, a v pul roce uz deti chteji koukat,tak prejdete do sportaku 🙂

rousse
20. lis 2015

Pokud vám jde sporťák dát do rovného lehu, tak velikost korbičky řešit nemusíte, ale počítejte s tím, že po půl roce už budete jezdit se sporťákem.... My měli X-landera - korbička 75 cm a malá jí byla už tak ve 3. měsíci....kočár na druhé už budu vybírat podle velikosti korby vyloženě....

monnna
11. črc 2017

@apistekova zdravím 🙂 tak jak jste nakonec pořídili? Přemýšlím o tomhle kocarku 😉

apistekova
autor
11. črc 2017

Hezký den. 🙂 Nemůžu si stěžovat. Jezdilo se s ním skvěle a malý v korbičce vydržel docela dlouho. Takže rozhodně nelituji, že jsme ho pořidili a doporučuji Vám ho.

monnna
11. črc 2017

@apistekova opravdu? 🙂 a nemate prosím realnou fotecku? My cekame v listopadu takze s fusakem se tam vejde v klidu nebo je mensi ta korba? 🙂 a dekuji za odpoved 😉 jste hodna🌹

apistekova
autor
13. črc 2017

@monnna Máte zprávu.

barborka13
31. črc 2017

mohla by som aj ja poprosiť fotky 🙂