Kočárek ABC Design nebo DorJan, máte zkušenost?

alesea
24. zář 2012

Ahoj maminky, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Momentálně řeším jaký kočárek. ABC Design Viper trojku jsem viděla v obchodě a přišel mi oproti ostatním svojí konstrukcí uplně nepřekonatelný a moc pěkný akorát sportovní korbička celá v černém se mi vůbec nelíbila ale u té Viper 4 už je to lepší s tím bílým vnitřkem, ten jsem ale naživo neviděla. Cena je docela vysoká a tak zvažujeme jestli nekoupit Dorjan 2012 mají hezké designy a za 10000 budeme mít vše komplet. Akorát vím, že kočár budu často skládat do auta - Peugeota 206, tak ale aby se tam vešel a šel dobře skládat... řešila jste prosím některá něco podobného, máte někdo prosím zkušenost s Dorjanem? Jinak by mě ještě okrajově zajímalo, jestli jste objednávali kočárek přes net a v jakém stadiu tehu jste nakupovali, já jsem 26 tt, jestli mám ještě počkat, či raději až budou peníze nakoupit...

ssassi
24. zář 2012

ahoj. všechny kamarádky, co mají dorjan, jsou maximálně spokojené. ale zkus zvážit možnost koupit hluboký kočár a pak golfky. prostě nemít sporťák z "velkého" kočáru. pokud ale nepotřebuješ pořádná nafukovací kola do terénu 😉

alesea
autor
24. zář 2012

ahoj, nakonec jsem od Dorjanu dle recenzí upustila i když je moc hezký, prý není moc vhodný pro časté skládání a hlavně potřebujeme aby se dobře skládal. Mám teď vyhlídnutý kočárek Tako i když jsem zatím neviděla naživo.