Joie Litetrax. Jak jste s ním spokojené?

kiki1912
14. zář 2024

Zdravím . Jak jste spokojené s kočárkem Joie Litetrax. Výhody nevýhody. Mám 156 cm a muž 167 tak se bojíme aby se ovládal dobře. Co sem byla na prodejně a ohmatávala sem si ho tak to bylo dobré . A co mírný terén jak dává ? Díky za odpovědi

michaela666
14. zář 2024

Já nakonec zvolila Joie Mytrax a jsem ráda. Je víc do terénu a má nafukovací zadní kolečka. Projel v klidu polňačky, kamenité lesní cesty a malá v něm byla spokojená.
Za mě jediná nevýhoda je trochu vyšší váha, takže pokud budeš muset hosit do patra ( nemáš kočarkárnu nebo výtah), tak to jediné je opruz.

kiki1912
autor
14. zář 2024

@michaela666 a s mytraxem jsi jak spokojená? Ten má tu vysunovací rukojeť že? Případně mohla by si prosím napsat rozměry? Jak je dlouhá celá ložná plocha a šířka ? Děkuji

michaela666
14. zář 2024

@kiki1912 Nemohla jsem si vybral lepší kočár, splnil všechny požadavky - do terénu , 4 kola, zadní nafukovací, polohování a velký koš na věci.
Madlo je výsuvné, což jsem chtěla protože ač jsme s manželem drobnější, tak dědeček má 198 cm. Bohužel nezměřím, protože už ho nepoužíváme dcera má 3,5 roku. Je uložený u babi na půdě. Každopádně ještě z kraje prázdnin se v něm při výšce 95 cm pohodlně vyspala ( spí schoulená do klubíčka).
Kdybych měla vybírat kočár pro druhé, tak dokoupím k podvozku korbičku a používám dál.

areh
14. zář 2024

@kiki1912 měla jsem Litertax air, zadní nafukovací kola. Mám 168 cm a výška akorát. Jezdilo se s ním dobře. Chodila jsem s ním v lese i na horách.

kiki1912
autor
14. zář 2024

@michaela666 oni už je právě dělají s gelovýma kolama s výplní takže zadní už nafukovací nejsou leda dokoupit 🤷

kiki1912
autor
14. zář 2024

@areh a můžu se zeptat jak dlouho Ti vydržel než Ti dítko z něj vyrostlo? Dcera má momentálně 65 cm a ložná plocha je myslím 93 cm pokud se nepletu a šířka 33 cm . Případně jak to bylo s fusakem nebylo to dítě v tom kočárku moc namackle? Díky za odpověď

michaela666
14. zář 2024

@kiki1912 Tak to mě docela mrzí, protože ty nafukovací kola jsou za mě top. Používali jsme ho od cca 6 měsíců ( nejprve jen na cestování) až do cca 3 let. První rok s fusakem úplně v pohodě. Místa měla dost, ale je fakt drobek. Druhý rok už fusak neměla, protože běhala, takže jen kombinéza, podložka v kočáru a zateplená nepadací deka. Mám ho pořád schovaný, protože dcera je divoška a počítám že při úrazech ho zase vytáhnu ( sádra na noze,...) těch 22 kg, kterou uvádějí jako nosnost bude mít tak v první třídě, takže pohoda. 😀

kiki1912
autor
14. zář 2024

@michaela666 a odkud si měla prosím nepadací deku ? Případně máš prosím fotku jak kočárek ta nepadací deka zakryje ? Vím že se naotravuji 🤣🤣🤣

areh
14. zář 2024

@kiki1912 vozila jsem asi do 2 a půl roku. Fusak jsem neměla, používala jsem zateplenou nepadací deku, co jsem si šila. Oba synové se tam vyspali v pohodě. Většinou spali na boku. Byla jsem s ním spokojená. Měla jsem ho sebou i na dovolenou do Řecka. Let přežil v pohodě 😁

michaela666
14. zář 2024

@kiki1912 Fotku jsem nenašla, ale šila mi ji paní na zakázku. Z vnější strany softshell z vnitřní fleece, obdélníková se stahovacími gumičkami po krajích. Uvázala jsem je na šnůrky na konstrukci kočárku, stáhla šňůrkami a zasunula dceři pod tu polohovací část na nožky. Když bylo hodně zima, přidala jsem na spaní navíc vlněnou deku.

kiki1912
autor
14. zář 2024

@areh tak na nepadací deky do kočárku se ještě nedostalo co se týká u mě šití tak třeba někdy možná 🤣

mjbkarol
15. zář 2024

Mam literax a uz bych fo nej znovu nesla, odpruzeni tam v podstate zadne neni, kola tvrda. Kocar i dite i moje zapesti totalne vykodrcany z mestskaho chodniku. Radsi ten druhy