Jaký máte kočárek (kombinovaný) a jak s ním jste spokojené?

mispulin5
29. led 2018

Ahoj, chtěla jsem se optat jaký máte kočárk (kombinované) a jak s ním jste spokojené. Nějak se nemohu rozhodnout pro jaký kočárek. Děkuji za odpovědi

monaluza
30. led 2018

Zalezi na vasich pozadavcich - zijete ve meste/na venkove (kvuli typu podvozku), chodite po zpevnenych cestach/horsim terenem (typ kolecek), jezdite autem/mhd (skladani a hmotnost), jste mensi/vyssi postavy (vyska kocarku a madla), mimino se narodi na jare/podzim (kvuli velikosti, aby se veslo s fusakem), jake mate financni moznosti...?

Ja mam Babydesign Lupo Comfort a jsem velmi spokojena.

priefi
30. led 2018

@mispulin5 My mame roan emma a jsme maximalne spokojeni. Je betelny, velky, krasny a zvladne i horsky teren. Je to dvojkombinace (korba a sportak) a kdyz dokoupis nadstavec tak trojkombinace na autosedacku. Maji tam moznost autosedacky bez nadstavce, ale je hrozne malinka a podle me nevyhovujici. Ale napr.Maxicosi tam lze s nadstavcem.dat taky.

lucyp13
30. led 2018

Záleží jaké mate pozadavky(město/ vesnice), cena,vzhled,skladnost,pro každého je priority jiná,takhle vambtady každý napíše ten svůj 😅

margrethe5656
30. led 2018

Ahojky, my máme baby desing lupo comfort. Cenově přijatelný, bytelná konstrukce, váží asi 15 kg, otočná a poměrně velká kolečka, která zvládnou i horší terén, hezky se ovládá, dá se s ním pěkně houpat, prostorný úložný "koš" pod korbičkou, relativně prostorná korba (budeme mít 6 měsíců a jezdíme stále s korbičkou a vejdeme se i s fusakem), vzhledově jsou "líbivé", nikde se nic nepáře, zipy se nezasekávají... Jsme spokojení. Hodně si chválí také kočárky Britax, ale ty mají malá kolečka a jsou vhodná spíš na chodníky, ale záleží, kde budete jezdit.

astyna
30. led 2018

Také máme baby design lupo, již i na druhé dítě a hluboká korba je schovaná i na další dítě v rodině 🙂 jedinou nevýhodu vidím ve sportáku - v létě je v korbě moc vedro, musela jsem upravit větrání, aby tam bylo dýchatelno. A to je ještě korba málo sklopitelná, nedovedu si představit, jak tam musí být, když vídám kočárky úplně zahalený...

smudlinka24
30. led 2018

@monaluza i ja mam tento kocarek a lip jsem snad vybrat nemohla a hlavne teda nestoji nesmysl.A velka vyhoda je, ze se da cely sloupnout a hodit do pracky.

tadadom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanasmekalova
30. led 2018

@monaluza mám tu stejnou značku a jsem nadmíru spokojená🙂

eliskaxox
31. led 2018

Tak pro mě by byl 15kg kočár vražda 🙂 bydlím na vesnici a kočár jsem nakládala a vykladala i 3x týdně do auta. Měli jsme 13,5 kočár a i tak.to byla makacka. Naprosto nevedomky jsem.si vybrala trojkombinaci se skvělým sportakem. Ten využijete nejdéle. Opravdu tam.koukejte na rozměry, cokoliv kolem 90cm je malý.
Jinak jsem měla Concord Wanderer nyní to je Camino. Jw to luxusní terenak, projel cokoliv a narozdíl třeba od Camarela krásně na hrbolech houpal. Jak jsem psala sportak obří, rozměry 104x38 cm takže i dvouletak s fusakem se krásně vešel a nevypadal jako vosa na bonbonu.

katkareznickova
1. únor 2018

Ahoj holky, zapojuji se do diskuze, jelikož už jsem z těch kočárků zralá do Kroměříže 🙂...po dlouhém vybírání nám nakonec padl do oka Moon Nuova City 2018. Ty ostatní, které se nám líbily,nás zklamaly, hlavně co se stability týče. Bohužel ta Nuova má ale jednu nevýhodu a to, že je celkem malá/krátká (hluboká korbička má jen 73 cm na délku a sporťák jen 80 cm). Já měřím 168 a manžel 191 cm a mám strach, že do toho sporťáku se nám malý hodně brzo nevejde. Na to, že by v něm mělo být dítě teoreticky až do 3 let, to moc nevidím 😃...Hlubokou korbičku tolik neřeším, protože se má narodit v květnu, takže předpokládám, že léto v pohodě zvládneme. Horší to bude na tu zimu, to už bude zřejmě putovat do sporťáku...no a v tom právě vidím ten problém. Když si představím kombinézu, fusak, tak mu budou trčet nožky 😞... Máte některá tento kočárek? Používali jste sportovní verzi přes zimu? (Mám na mysli i u předchozích modelů 2015,16,17...) Předem děkuju za postřehy a rady🙂

boruvka878
3. únor 2018

@katkareznickova Mela jsem Moon Nuova 2016, unorove mimi, takze korbicku jsem taky neresila. V pul roce jsme presli na sportak a Moon sel z domu. Za 1. opravdu dle meho maly, za 2 jak mimi povyrostlo jizda byla tezka, najezd na chodnik hruza, jen jsem se s nim drela, jezdila jsem tedy proti smeru, aby na me mala videla, po smeru to bylo lepsi, asi lepsi teziste. Odpruzeni skoro nulove. Jezdim hodne v terenu, takze fakt nic moc. Jako druhy jsem koupila Concord Wanderer a zustava i na druhe. Je tedy tezsi, ale jizda super, celkem odpruzeny, mala bude mit ted 2 roky, rada se vozi i v nem spi ve fusaku a ma spoustu mista. Do auta jsem poridila P&M Street. Nevim, jestli se zlepsili, ale ta 2016tka me zklamala :(

bambullkaa
25. únor 2018

Peg pérego Book Scout nebo Book Plus s korbou Pop Up a sportovní nástavbou Pop Up 2018 se rovná dokonalosti 🙂