Jaký kočárek je srovnatelný s Jané Nomad?

hrbinka
29. lis 2014

Ahoj maminy 🙂
Vybíráme kočárek, protože ten co máme, už na další mimi nevydrží. Měli jsme Jané Nomád a byla jsem maximálně spokojená. Chtěla bych si pořídit něco co nejpodobnějšího, když už se nomád nedělá. Aby byl co nejlehčí, ale i stabilní a aby nám vydržel opravdu na celé kočárkovací období. A aby obecně vydržel, jeden kočár, co jsem měla, byl po půl roce na odpis. Cenu moc neřeším. Dívala jsem se na nové tipy od Janéčka, ale přijde mi, že do toho už dvouleťáčka nedám. V Nomádu jsem v pohodě svezla i čtyřletou drobnější dcerku. Díky za každý tip 😉

eliskaxox
29. lis 2014

Pokud nezalezi na cene a chcete dobry kocarek tak Concord Wanderer. Korbicku a vajicko muzete pouzit klidne z Nomada,protoze kocarky jsou kompatibilni. Jen Wanderer je daleko odpruzenejsi a sportak ma delsi loznou plochu

curdibilka
29. lis 2014

Nomad se zase vyrábí. 🙂 http://www.ajashop.cz/detail/5074829/kocarek-ja... Taky jsme měli nomada a byli moc spokojení. 🙂 Srovnatelný je Concord Fusion Travel. Je i od stejného návrháře jako Nomad. 🙂

sara84
29. lis 2014

My máme Jane slalom a neměnila bych, máme ho z druhé ruky, naše druhé teď bude čtvrte dítě, co v něm bude jezdit a až na trochu došlou boudicku sportaku je naprosto ok! A to jsme měli jen tenhle,žádné golfky av klidu do 3 let🙂