Jaké stupátko za kočárek? S přídávným nebo bez přídavného sedátka?

13. říj 2024

Dobrý den,
v listopadu se mi má narodit druhá dcera. První dcerce bude v té době 21 měsíců. Řešíme proto nyní, zda a jaké pořídit stupátko za kočárek.
Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto konkrétním stupátkem?
Lascal Buggy board MAXI https://www.mall.cz/stupatka-ke-kocarku/lascal-...
Případně máte nějaké jiné (univerzální), které byste doporučili?
A co si myslíte o přídavných sedátcích ke stupátkům?
Kočárek máme Kinderkraft.
Moc díky 🙂

cilkat
13. říj 2024

Ano, měla jsem přesně tohle (cervene). Syn se na něm poměrně rychle naučil sedět (s nohama na tyci kočáru, nepřišlo mi to nebezpečnější, než když stojí - samozřejmě pokud nemá tendenci sahat na kola). Najezdilo s námi hodně.
Poměrně brzy mu začalo smajdat jedno kolečko, ale vetsinou do něj stačilo kopnout a srovnalo se.
Za mě to byl velký pomocník, zvlášť proto, že syn obecně nemá výdrž v chození (je hypotonick) a má mizernou orientaci, tudíž nějaké "jdi vedle mě " ho dost vycerpavalo.

cherie24
13. říj 2024

Máme přesně tohle, sedátko jsem původně taky chtěla, ale nebylo vůbec potřeba. Dělá to teda děsný kravál na nerovné silnici, což ale asi budou dělat všechny (malá plastová kolečka) a s mýma dlouhýma nohama a rychlou chůzí, jsem měla pořád okopané kotníky. Ve výsledku jsem mnohem raději hodila miminko do šátku a starší do kočáru. Ale myslím, že bych měla problém s jakýmkoli stupátkem. Určitě nebyl problém ve značce stupátka. 😀

autor
14. říj 2024

Děkuji za zkušenosti 🙂