Inglesina vittoria. Jak dlouho vydrží pryžová kolečka?

angelyn
25. srp 2019

Ahoj, můžete mi někdo napsat zkušenosti přímo s tímto kočárkem? Zaujala mě ta bílá pryžová kola, ale nemám zdání, jak dlouho vydrží. Tento kočárek se mi hodně líbí, ale na netu jsem našla jen minimum recenzi, tak bych byla ráda, kdyby se někdo podělil. Díky!

olga_
25. srp 2019

@angelyn Měla jsem na strašího syna. Schovávali jsme i pro druhátko, ale narodila se dvojčata, takže posílám do světa. Za mě top. Byla jsem moc spokojená. Projezdili jsme tím sníh, terén na vesnici atd. Je parádně odpružený, prostorný, kolo nepíchneš, max se do toho vrazí kamínky, ale to je prostě běžné opotřebení. Šla bych do něj znova. Je to taková klasika! ❤❤❤

teeerez
25. srp 2019

Mam korbu, ale podvozku s bilyma kolama jsemse bala, tak jsme sli radsi do nafukovacich. Vypada to porad dost dobre (mam barevnou variantu nappa - kozenka v namornicke modri). Za me super, cekame treti miminko a stale nemam potrebu menit kocar. Korbicka je velka, dobre se s kocarem manipuluje i pri skladani

saoirse
25. srp 2019

Měla jsem stejně jako @teeerez korbu Vittoria a podvozek ergobike - nafukovací kola. Nejlepší hluboký kočár, co jsme mohli vybrat. Odvozil všechny tři dcery (zvládl sníh, polňačky, je fakt terénní..), miminka jsme v něm hodně houpali kvůli uspání (opravdu perfektně pruží, klasický houpací kočárek). Veliká hluboká korba, madlo k nastavení i pro dlouhány. Elegantnější kočár v klasickým stylu jsem nepotkala. Za mě velmi dobrá investice, nemám, co bych vytknula.

angelyn
autor
26. srp 2019

@olga_ díky za recenzi. A nevadilo ti, že třeba to madlo není polohovatelné? Si teda myslím podle obrázku, ještě jsem ho neviděla na živo. Syn bude mít 3 roky a jestli bude chtít vozit kočárek, tak mám strach ze to bude víc převažovat nebo že na to nedosahne...

angelyn
autor
26. srp 2019

@teeerez
@saoirse holky díky za recenzi. Mně se právě ty nafukovacky k tomu nelíbí, tak uvidime, co nakonec zvítězí. A tento podvozek má i polohovatelné madlo?

eviicka
26. srp 2019

@angelyn ergo bike polohovatelné madlo má, ten klasický nevím.

olga_
26. srp 2019

@angelyn Není polohovatelné, ale nevadilo mi to teda vůbec. Je to prostě klasika 😉. Každopádně ze zkušenosti - teď mám dvojčata - a kočárek s polohovatelným madlem. Syn měl 3 a půl, když se dvojčata narodila, a nechat vozit není dobrý nápad. Ono se to prostě převažuje, i když jsem měla madlo na nejnižší stupeň, a to bylo u Bugaboo fakt hodně, hodně nízko.
Jdi do toho, je to fakt super kočárek.

madbetka
26. srp 2019

@olga_ Mně Inglesinu s podvozkem Ergobike vozila 1,5 roční dcera a ten kočárek se ani nehnul, kam neměl. Měla madlo úplně dole a jela, já jsem často šla vedle ní a jen zatáčela 🙂 A milovala to, že může ségru vozit.

Jinak za mě jsou Inglesiny perfektní kočárky, rozhodně bych do něj šla znovu, kdybych znovu vybírala 🙂

olga_
26. srp 2019

@madbetka Záleží na kočáru a dítěti 😀. Syn je třeštidlo a dvojčecí kočár se taky chová a ovládá jinak...
Já bych do Inglesiny šla také znovu. A ta vittoria má kouzlo.

angelyn
autor
29. srp 2019

@olga_ jo, mně je jasné že to není dobrý nápad nechat ho vozit, ale určitě bude chtít zkoušet, tak ať mu to pak není líto, ale uvidíme, není to pro mě rozhodující argument :D jen teď hledám, kde na Moravě ho mají na prodejně, všude píšou skladem, ale já si ho chci i osahat 🙂 líbí se mi čím dál vic

olga_
29. srp 2019

@angelyn Vždyť jo 😉. Kterou barvu máš vyhlídnutou?

angelyn
autor
30. srp 2019

@olga_ to mám variantu pro holčičku, buď genziana nebo vaniglia. Když se narodí kluk, asi půjdu do jiné značky (tam se mi líbí Lonex classic retro s modrým karem a proutenym kosem). Budu objednávat z porodnice, podle toho, co se nám narodí 🙂 neposlala bys mi prosím nějakou reálnou fotku tvého kočárku? Všude jen reklamní foto...

olga_
30. srp 2019

@angelyn posílám sz