Hledám vhodný kočárek, 4 nafukovací kola, do terénu

mihulka16
29. říj 2014

Holky prosím o radu hledám vhodný kočárek, ale pořád nějak nevím. Mám požadavky 4 nafukovací kola, vhodný do terénu, velká korba, aby byl spolehlivý a vypadal pěkně 😉 no a společně s korbičkou rovnou i sporťák. Cena tak kolem 15000,- Líbí se mi Britax Afinitty a taky I coo peak 4 air, bohužel ani u jednoho se nevlezu do cenové relace 😒 , tak hledám vhodnou náhradu, děkuji za názory 😉

jbzirafa
29. říj 2014

já jsem se skoro stejnými požadavky přišla do obchodu a nabídli mi kočárek Lupo Baby design. s velikostí korby si nejsem jistá, začíná být malá..ale prý jsou ted všechny kočárky menší a tenhle má patřit k těm větším. po 4 měsících intenzivního ježdění pole-louky-lesy nic nezradilo, drží. stál necelých 9.000, je poměrně lehký. vzhled je věcí vkusu. mohl by mít prostornější tašku ale je fajn že je na zip. vadí mi na něm akorát provedení pláštěnky, mohu doporučit.

madormi
29. říj 2014

@mihulka16 za tu cenu jediné polské kočárky( které fakt nedopouručuji) chválí si je většinou maminky, které nemjaí s čím srovnávat. do patnácit tis jsou krom x landera všichni poláci a mají velké korby a nafuukovací kola, sportáky už mají ale horší- to je jejich velké mínus. pak je ještě levnějí abc design- němec tuším... do toho bych šla spíš než do nějkaého dorjana, takka, lupaa atd, ale osobní zkušenost nemám.

mooncaa
29. říj 2014

@mihulka16 Myslím, že vhodná náhrada je koupit kočárek již použitý dobré značky. Mám jeden z dražších kočárků už na druhé dítko a pořád vypadá dobře a jsem s ním maximálně spokojena. Klidně by odjezdil ještě další 2 děti. Spousta kamarádek, ale koupila kočárek levnější a pak ze sporťáku byly dost zklamané a sháněli pak ještě další sporťák.

kocour1
29. říj 2014

Ahoj já mám kočárek od Alpironu. v podstatě splňuje vše ,co hledáš, je levnější a přitom dobře posloužil. A to jsem ten kočárek používala opravdu denně (i ve sněhu), malá spala i na zahradě přes den a je v dobrém stavu a určitě ho použiji na další dítě. A to jsem s ním např. denně bruslila na inlinech🙂. No a jsem ráda, že jsem si vystačila s poměrně levnějším kočárkem, protože jsem si za ušetřené peníze mohla koupit lepší golfky - Baby Jogger City Mini, které tedy nemají chybu! A jsou to golfky, které v podstatě nahrazují sporťák, takže je máme od roku a čtvrt a budeme mít vlastně až do konce.

carrie_b
29. říj 2014

Concord Wanderer...milujeme ho!!! Nový sporťák + použitá korbička či vložná taška, do 15 tis. se vejdete v pohodě🙂

curdibilka
29. říj 2014

@madormi X lander je taky polák. 🙂
@mihulka16 Je to docela těžko radit, sama to teď řeším. Taky bych se chtěla vejít do 15 000, ale je to boj, vše je polské a ty sportáky jsou jak pro panenky, když si vzpomenu, jak dcera spávala ve sporťáku...no prostě na korbu se "vyprdni", ty jsou vesměs hodně podobné, ale spíš se dívej po sporťácích, ty budeš používat mnohem déle. Za sebe snad můžu doporučit Peg Perego GT3, Jané Slalom/Nomad nebo tebou zmíněné I´coo Peak Air, taky o něm přemýšlím, ale neviděla jsem ho nikde v obchodě na živo, tak snad někde natrefím. 🙂

carrie_b
29. říj 2014

A Icoo nedoporučuji, prodává ho nyní kamarádka, je to snad nejtěžší kočárek na trhu, není moc skladný, kvůli své váze se špatně dává do auta.

carrie_b
29. říj 2014

A ještě k tomu Concordu...nemá nafukovací kola, ale gelovopěnová, "neojíždějí" se, nemusíte se bát, že někde píchnete, jezdí tichounce a perfektně péruje.

jbzirafa
29. říj 2014

koukám, že tady to bude za chvíli veliký protipolský tažení..
kdybych kupovala znova možná se vykašlu se nějaké kombinace a vyberu jeden kočár pouze s hlubokou korbou a později podle potřeby spotťák nebo rovnou golfky (známá nevozila ve sporťáku vůbec, děti seděly ve hlubokém a šly pak do golfek).
protože každý kočár má svá specifika a při kombinacích nemůže být nikdy na jednom všechno nejlepší.
asi jako u aut, kdyby někdo chtěl malé auto do města a přitom tam nabalit celou rodinu na dovolenou, kabriolet na celoroční cestování.. 😉

suldovskabalas
29. říj 2014

Za mě určitě Apollon http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Depe... Je to novější propracovanější verze Aprilonu. Máme béžový puntík a max. spokojenost 🙂

madormi
29. říj 2014

@curdibilka já vím, však to píšu že všichni poláci krom x ladnera jsou do 15 tis( polák x lander je dražší 🙂

curdibilka
29. říj 2014

@madormi Jo tak, já myslela, jako, že x-lander není polák, to je jedno. 🙂 Ale třeba x lander je docela oblíbený, maminy si ho docela chválí, ale je to boj ty kočáry. :D

petka1408
29. říj 2014

My se treba chystame jit do Dorjanu. Je sice polsky, ale v Dtestu vysel pomerne dobre. Zato jsem v posledni dobe slysela treba na Peg Perego dost stiznosti a reklamaci. Clovek si asi nevybere...

madormi
29. říj 2014

@curdibilka t je jeidný polák na kterým bych uvažovala, ale nakonec bych stejně nekoupila,pže na poláka je drahý a za to už je ten britax a jiné 🙂 já se zkoušením kočárku( viz album) dopracovala k briu a je to top mezi kočárky, ted na malého to byla jasná volba!

madormi
29. říj 2014

@petka1408 v de testu možná ale v praxi mi to přijde děsné těžký, neskladný, neforemný tank ☹ do auta se pořádně nevejde, blbě se s ním manipuluje a tak- chce to zkusit s větším dítětem v terénu ☹

curdibilka
29. říj 2014

@madormi Brio se mi taky líbí, ale musím ho někde v obchodě vidět na živo, zatím jsem neměla to štěstí. 🙂 Co si neošahám, to nemůžu koupit. :D

terka3
29. říj 2014

Máme Icoo Peak 4 Air a jsem ráda, že jsme si připlatili. Neměnila bych!

djene
29. říj 2014

Ahoj holky,

chci se zeptat, jestli nevíte, jak se jmenuje jeden z těch kočárků, který má možnost vozit starší dítko.Takovou tu stoupačku.Např. pro tříletý dítě a menší spí v korbičce. emoticon

Díky mooc.

mooncaa
30. říj 2014
eliskaxox
30. říj 2014

Já se taky přikláním k tomu Concordu mám ho a je uplně super, Já mám použitý ( absolutně to na něm nebylo vidět ) a vyšla mě trojkombinace na 14500. Má sice malou korbičku, ale sporťák je obří. Má 102 cm ložnou plochu. Je krásný a skvěle odpružený. Pokud by ti nevadila vložná taška místo korbičky tak ty se ted ve výprodejích pohybují kolem 15 tis uplně nové. Je to můj třetí kočárek co jsem vyzkoušela a nedám na něj dopustit. Jinak jsem si tak trochu ošahala i tako a camarelo a jak tady bylo psáno, jestli si je maminky chválí tak jen proto že neměli nic jiného v ruce. To se nedá srovnávat. Jinak brio už asi neseženeš protože ho převzal Britax,takže hledej Britax go.

djene
30. říj 2014

@mooncaa Ano,to myslím,akorát jsem nevěděla,že to je k prodeji samostatně🙂Děkuji moc.

mihulka16
autor
30. říj 2014

Holky moc děkuji za rady a tipy na kočárky určitě se teda podle vašich většinových rad 🙂 budu řídit výběrem spíš dobrého sporťáku ke kterému lze dát korba nebo vložená taška. Já doufám, že už to nějak rozlousknu a vyberu dobře. Teď mě zase hodně zaujal Baby Jogger X3 i když má tři kola což jsem nechtěla,tak podle popisu je to kočár přímo dělaný do terénu, máme dost náročného psa,který denně potřebuje do les,na pole a tak 🙂 takže potřebuji kočár takový aby to zvládl no