Hledám sporťák. Máte nápad ?

toneuhodnes
18. srp 2024

Dobrý den hledám sportovní kočárek který bude splňovat veškerá kritéria. Už jsem prošla všechny možné a tak nevím zda hledám jehlu v kupce sena nebo to je nemožné.

Váha do 7kg
Skládaní jednou rukou+ popruh na rameno
Zádová opěrka do uplného sedu i lehu
Gelová kola ne gumová
Možnost zaaretování předních kol.
Hliníková konstrukce
Zapínaní pásů na magnet
Nosnost 22kg plus košík min 3kg
Rukojeť před dítětem plně otočná a odnímatelná,
Ale hlavně teleskopická rukojeť či kloubová .

Pokud o nějakém takovém víte a nejedná se o kk,lionelo a pod.. Tak napište děkuji😊

Tyto to nejsou :
Moon zac,joie parcel,Espiro flow,zopa quiq 2 .

eressiel1020
18. srp 2024

@toneuhodnes Já mám Hauck Rapid 3R Sporťák. Nemůžu si stěžovat, jezdí v něm skoro 3 dcera.

sofia_sofiova
18. srp 2024

@toneuhodnes Za sebe nedám dopustit na Baby Jogger City Elite.
Byl to už náš asi 20. kočár a schovávám ho i pro další protože byl ve všech směrech bezkonkurenčně nejlepší a lituju, že jsem na něj nenarazila už dřív.
Menší varianta je pak Baby Jogger City Mini, ale to je spíš hybrid mezi golfkami a sporťákem, tedy i méně odpružený, ale taky výborný.

optimistic
18. srp 2024

@sofia_sofiova To má asi nafukovací kola. Zakladatelka chce gelová...jestli jsem tedy koukala dobře.

optimistic
18. srp 2024

@eressiel1020 Má gumová kola, zakladatelka chce gelová. Hmotnost 11kg, zakladatelka chce do 7kg.

jirovapa
18. srp 2024
eressiel1020
Autor odpověď smazal
Zobraz
sofia_sofiova
19. srp 2024

@optimistic Jsou gelová.

pinkninja
19. srp 2024

@toneuhodnes Cybex Mios
Jen nevim, jestli jsou u nove generace pasy na magnet nebo ne… A vazi tedy 9 kg.
Bugaboo Cameleon, ale to je korytko.
Joolz Aer+ je temer 100%, ale nema polohovaci rukojeť.

Myslím, ze mate mnoho specifických požadavku. Nevim, jestli takovy kocar vubec existuje…

toneuhodnes
autor
20. srp 2024

@pinkninja Děkuji, bohužel právě se setkávám stím že největší problém i kdybych požadavky omezila na 4 pro.mě duležité věci jako hliníková konstrukce, váha,gelová kola a nastavitelné madlo takže i jen tyto požadavky co mě přijde jako základ je nerealné aby splňoval jeden kočárek. Buď je vždy težší, nebo má gumová kola, plastovou konstrukci ale ve většině případů nemá polohovací rukojeť.

toneuhodnes
autor
20. srp 2024

@eressiel1020 Děkuji za odpověď, chtít ho mít v autě tak bych taky do něj šla, ale tím že hledám lehký kočár co hodím složený přes rameno tak tento je nereálný...

toneuhodnes
autor
20. srp 2024

@sofia_sofiova Děkuji za odpověď, n o já tento kočar co hledám chci využívat jen u nás po Brně abych se dostala do šaliny a po městě ,jinak mám zopa move cross 2 který vše splňuje ale je težký právě a nereálný si ho hodit přes rameno, dítě do druhé ruky a vyjít x desítek schodů, či moci jít do obchodu kde se s kočárkem jinak nedostanu a je tam zákaz s nimi a venku bych ho fakt nenechala 😁.

pinkninja
20. srp 2024

@toneuhodnes
Ja rozumim.
Napadl me jeste Hauck Colibri. Hauck je sice low end znacka (takže magnetické pasy apod. je zrejme utopie), ale na ježdění po meste by nemusel byt spatny 👍🏻

toneuhodnes
autor
20. srp 2024

@pinkninja teď jsem na něj koukala a i když by člověk u něj vynechal x věcí tedy tak jednou rukou ho člověk nesloží a nedokážu si ho představit skládat s dítětem v ruce . Já teď objevila nějaký kočárek zn.eurocart, tak zvaná noname polska značka a ten taky super má skoro vše je lehkej a recenze super což ke překvapilo ale ta rukojeť zas no ..