Golfky do 1700 Kč, doporučte

miichaella28
19. dub 2016

Rodiče, maminy prosím doporučte levné golfky. Potřebuji na dovolenou. Koukala jsem třeba na 4baby rio nebo shape. a říkáte na Newbuddy junior? Prosím poradte.

maii
19. dub 2016

A co nejake nepolske z druhe ruky, kor kdyz to je jen na dovolenou? Bebe confort a pod?

miichaella28
autor
19. dub 2016

@maii projela jsem skoro všechny bazary a fb stránky maminek a za ty ceny co to nabízejí koupím i nové. 😒

verka4d
19. dub 2016

Taky jsme kupovali starší,krásný dvojkombinační kočárek naprosto bez vad za 500,- Projížděla jsem spoustu bazarů a nabídek je tam hodně ,do max. 800,- krásné kočárky,hluboké,sporťáky ,golfky... a to jsem si dala do vyhledávače jen v okolí 15 km od bydliště,jinak jich tam bylo fakt fest. Přijde mi zbytečné kupovat nové,ale záleží,jak jste nároční... 😉

maii
20. dub 2016

@miichaella28 Tak to je zase o tom, co od golfek (nebo cehokoli jineho) cekas, jak dlouho je budes chtit pouzivat, atd.

Pro nekoho je dulezite, aby vsechno bylo nove, ale kdyz se k tomu prida omezeny rozpocet, tak je jasne, ze ta kvalita low-endovych vyrobku bude trochu pod par. Pak zalezi na tobe, co je pro tebe hlavni.

Ja si zase radsi koupim za stejnou ci trochu vyssi cenu kvalitnejsi golfky z druhe ruky a pak je prodam, nez abych investovala do neceho, co je k vzteku, nekvalitni, na jedno pouziti (ach ta ekologie) a po dovolene patrne neprodejne.

sarka49
17. únor 2017

@miichaella28 chtěla bych se zeptat, jaké golfky jste pořídila nakonec. koukala jsem také na ty co vy 4baby rio a Newbuddy junior...

joanullinka
17. únor 2017

Já nabízím 4Baby Shape za 1000kc a je minimálně jetý🙂

sarka49
17. únor 2017

@joanullinka jak hodně se dají polohovat záda? a kolik za dopravu?

joanullinka
17. únor 2017

@sarka49 dají se polohovat až do lehu,a poštovné asi kolem 100kc