Dvojkombinace. Jaký kočárek doporučíte?

zezule007
3. dub 2023

Ahoj ve spolek☺️
Ráda bych si nechala poradit jaký vybrat kočárek…. Chtěli bychom dvojkombinaci. Aby kočárek zvládnul mírný terén (park,štěrk, sníh, polní stezku apod),dal se dobře složit, nebyl jen celý černý, nevrzal po pár měsících a cenově tak do 20 tis. Dítě se narodí v září,takže aby se ve fusaku nebo pořádně nabalené vešlo další zimu do sportovní verze kočárku. Nějaké kočárky jsme už viděli a zdálo se nám,že měly právě ten sporták takový úzký a krátký a větši dítě by tam bylo jak sardinka. Viděli jsme Tutis, ABC, Noordi a Roan…. Přesný názvy už nevím. Děkuji

mata2hari
3. dub 2023

Před dvěma lety jsem řešila to stejné a z těch “levnějších” kočárů byl sporťak skoro vždycky naprd.. Rozhodla jsemse,že koupíme hlavně hluboký a sporťák pak až nadejde čas vybereme zvlášť..samotné hluboké kočáry se skoro neprodávají takže jsme za 8000 koupili Kunert Rotax, ve kterém byla dcera od září do cca půlky června a pak jsem kupovala Joie Mytrax, v kterém jezdíme doteď..korba v rotaxu je velká, hezky houpe, všechno projel a moc hezky vypadal.. za cca 15 tisíc mám kočáry dle svých představ, akorát není jeden, ale dva… 👍🤷🏻‍♀️

uzivatelkapetra
3. dub 2023

Mám espiro next avenue, koupeno v roce 2018, teď vozí druhé dítě a žádné vrzání ani jiné problémy se nekoná. Golfáč jsme ani nekupovali, prvního jsme odvozili ve sporťáku, jsou tam všité síťky proti hmyzu, korbička i sporťák prostorné, dlouho vydrží, stříšky u obou se dají nadstandardně roztáhnout.
Sice to není žádná ze značek, které se všude tak propagují, ale jsem velmi spokojená.

philipp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz