Baby Jogger kočárku vibrují kola, máte tento problém?

kotito
24. říj 2014

Máme kočárek Baby Jogger Summit, kterému začala vibrovat kola. Na reklamaci nám kola vyměnila za nová s tím, že je kočárek díky novým kolům v pořádku. Bohužel tak , ale není. Kola vibrují stále a kočárek je nefunkční.
Máte také kočárek Baby Jogger s tímto problémem?

kotito
autor
5. lis 2014

nikdo?

edithe
28. dub 2015

Po sedmi měsících bezproblémového používání mám stejný problém. Kolečka na nerovnostech nebo při i trošku rychlejší chůzi začala vibrovat, po aretaci kočárek zatáčí doleva. Chystám se na reklamaci, tak uvidíme :(

kolite
10. bře 2017

@edithe Dobrý den, můžu se zeptat, jak Vám dopadla reklamace Summitu? Tohle mi teď náš summit začal dělat a jsem z toho nervózní. Přední kolečko se šíleně klepe a při aretaci jede kočár vlevo. Uznali Vám reklamaci? Kam jste kočárek kdyžtak posílala a jak dlouho to trvalo? Popřípadě šlo by to nějak spravit (podložit) doma? Děkuji za odpověď.

edithe
18. bře 2017

@kolite Reklamace trvala cca 20 dní. Vyjádření už nemám, je to delší doba, ale něco tam vyčistili, poutahovali a bylo to zase na dva měsíce v pořádku. Pak se to bohužel opakovalo. V záruce již nebyl, takže jsem s kočárkem šla následně do servisu pro kola, kde utažením na čas zase opravili....nakonec mi táta nechal udělat v práci nové ložisko. Od té doby zatím v pořádku...tak doufám, že druhé dítko ještě odjezdí... to zatáčení se upravuje červeným šroubem 🙂 to se tedy vyladit dá