Adbor Mio nebo Valco Snap 4

sukynecka01
10. říj 2017

Holky mam doma adbor mio s puntíky růžový a mam možnost to vyměnit za černý valco snap.
Právě jsem chtěla černý ze si mohu měnit podložky a hodi se každá barva i ta bouda. K těm puntíkum uz nic nedám právě je tam moc růžové :/ neumím se rozhodnout
Tchyne zase ze mam vydržet malá ma 10 měsíců a po zimě se rozhodnout

barumat
10. říj 2017

Jestli plánujete druhé dítě, tak bych do toho šla určitě, protože to může být kluk a pro toho by byly puntíky fakt blbý. Jinak bych měnila jen pokud jsi s kočárkem nespokojená. Holčička ti za chvíli začne chodit a kočárek skoro nebudete používat. A je fakt, že na zimu mi přijde, že má ten, co máš, lepší kolečka.

sukynecka01
autor
10. říj 2017

@barumat ne uz ne mam dve děti syn 9 let. No právě bych brala něco lehčího tento je těžký a velký ale zase kola atd na zimu dobrý. Pryžové kola těch se bojím. Ale zase černý si mohou všelijak vyzdobit no nevím sama.... Nemůžu se rkzhodnout zda vyměnit nebo nechat jde jen o výměnu se slecnou

barumat
10. říj 2017

A užijete kočárek? Chodíte ven často? A proč ho chce měnit ta slečna? Nakonec si to stejně musíš rozhodnout sama, dát si argumenty dohromady a říct tak nebo tak. Já měla nedávno hrozný cuky koupit peg pérego gt3 a nakonec jsem ráda, že jsem odolala, jako, špatná koupě by to nebyla, ale nadbytečná jo.

barumat
10. říj 2017

Tím chci říct, že kolikrát se člověk zblázní, ale když to necháš trošku usadit, nakonec změníš názor. Nebo třeba ne. Prostě se nerozhodovat s horkou hlavou.

kafr
10. říj 2017

Pripada mi, ze se rozhodujes hlavne k vuli barve. Mi se teda ten puntikaty mooooc libi! Konecne zajimavy netradicni kocarek😎 ale je fakt, ze ne kazdy tohle snese. Pokud bych to brala z praktickeho hlediska, tak ta bila je na zimu blba. Staci jit v brecce na vychazku, kolem jede auto... Ani te nemusi uplne obhodit, ale bude zaprskany. A co od kolecek, necakaji taky? Na leto bych nemenila, ale ty pliskanice....

pabka
10. říj 2017

Mě se taky ten puntikaty moc líbí, nemenila bych, přijde mi i lepší na zimu.

maminkapetula
11. říj 2017

Tak já momentálně řeším to samé😀 malé už je teda 19 měsíců,ale bojím se jak ten Petit & Mars easy zvládne zimu.Adbor ji fakt zvládne skvěle

sukynecka01
autor
11. říj 2017

@maminkapetula no ja uz dva dny přemýšlím každý do me hustí ze mam. Krásný kočárek atd
Ale ja uz dítě neplanuji a chci si kočárek užít a vytunit ':D tento uz je vytuneny a nejde změnit

sukynecka01
autor
11. říj 2017

Holky právě ja uz další dítě neplanuji koupila jsem právě růžový hned mr to bralo
Ale postupem času me omrzel
Každému se. Líbí jen me. Uz nějak.... Chtěla bych si kočárek uživit a měnit dokud v tom. Jezdí tady ten uz změnit nejde ani nějak ozdobit je prostě moc puntíkaty

barumat
11. říj 2017

@sukynecka01 Mně tak trošku přijde, že už rozhodnutá jsi, jen chceš podporu, názor ani tak ne, protože je ve většině případů opačný 😀

kafr
11. říj 2017

No tak když je ti protivny, tak neřeš ostatní, je to tvůj kočárek a vyměň kam tě srdce táhne.

sukynecka01
autor
11. říj 2017

@barumat no ja bych radši do tmavší ale kazdy to rozmlouva nejlepší chlap ten jen prikyvuje. At řeknu cokoli aspoň kdyby on řekl :D

loafeer
11. říj 2017

@sukynecka01 já bych šla určitě do snapa. Ne kvůli barvě a doplňkům, ale proto, že je to mnohem lehčí kočárek na ovládání, snadno se skládá, a netaháš se zbytečně se sprotákem, který má sam o sobě skoro 15 kilo a na něm skoro roční děcko. Snapa mám a myslím, že ti dost ulehčí život i manipulaci:o)

kafr
11. říj 2017

@sukynecka01 Chlapa neřeš, ten to obvykle vůbec necháme 😂 V nejlepším případě by ocenil funkce a cenu. A jestli tady ostatní (zkušené mamky) říkají, že ten druhý je praktičtější, tak je to jasné. Prostě ho vyměň, když můžeš. Jediné, co je na něm MOŽNÁ (posoudí zkušené) nepraktické, jsou menší kolečka. U nás ve městě se sníh odklízí dost bídně.

sukynecka01
autor
12. říj 2017

🙂 je strasne jediné kdo mi něco řekl byla Tchyně ze sem koza ze mam krásný svůj kočárek to vím taky ahha ale xo z toho nadává na černý. Ale. Mohu si po zimě koupit stříšku třeba barevnou

sukynecka01
autor
12. říj 2017

Ale teď mi psala ta paní ze ho. Ma. 2 roky to podle me. Kola budu k. O
Ještě jsem přemýšlela ze ho po zimě prodám a na léto koupím 4baby rapid nový úplně i když recenze slabší ale stejně uz bude chodit na přespání a cestování.. No

maminkapetula
12. říj 2017

To asi budou no.Já jsem se nakonec taky rozhodla že na zimu si nechám mio je bytelný a na zimu super. A na jaře ho prodám a koupím už jen nějaký lehoučký 🙂

sukynecka01
autor
13. říj 2017

No ja taky 🙂 potom stačí lehké golfky stejně uz na jaře bude chodit %) ale. Koupím černé at můžu tunit kočárek :D