Žíněnka na hraní, jakou koupit?

vodnice
30. črc 2014

Máte někdo zkušenosti jakou žíněnku nebo matraci na hraní koupit? Nemáte někdo zkušenosti s žíněnkou Dáša od Scarlett?
Máme doma laminátovou podlahu a zdá se mi to tvrdé na hraní, tak řeším co na to dát. Koberec asi nechci. Chci něco omyvatelného nebo pratelného. Děkuji za rady.

schotja
30. črc 2014

http://www.puzzle-puzzle.cz/zbozi/36-penove-puz... Ahoj, nám se osvědčilo toto, po rozebrání na 30 nebo 40st.do pračky, 🙂 dá se dokoupit, poskládat podle prostoru..barev, navíc je to i didaktické 🙂

krystalka
30. črc 2014

Taky jsme měli to pěnové puzzle, ale co mám zkušenost, tak stejně byl každou chvíli někde mimo....nevím, jak staré je dítko, ale my jsme taky měli v obýváku laminátovou podlahu a v okamžiku, kdy malý začal lézt, tak jsme tam dali celoplošný koberec, ta podlaha byla hrozně studená, tvrdá a klouzalo mu to, když lezl po kolenou...a koberec tam zůstal doteď, stejně se pořád válí po zemi a hraje si tam....tu podlahu už bych znovu nechtěla ani za nic...

martula02
30. črc 2014

Holky neni to moc drahy? Taky jsem chtela koupit puzzle. Nakonec jsem rozlozila deku 140x180 a malej (skoro 6mesicu) na ni vydrzi dve minuty nez ji preleze a stejne se vali po linu. Tak nevim jak ho udrzet na teplem 😒

krystalka
30. črc 2014

My jsme to puzzle měli nějaké levnější, tuším z Globusu a ještě tenkrát snad bylo v akci, cenu už si přesně nepamatuju, ale vím, že nám to drahé nepřišlo...a to jinak taky nekupujeme každou blbinku, co vidíme 🙂

martula02
30. črc 2014

Podle rozmeru jsem chtela koupit 3-4 baleni aby mel opravdu prostor na to hrani a to uz mi prislo dost. Nebo jedno baleni staci?

gepe
30. črc 2014

@vodnice @martula02 jeden dil je 30x30 cm, tloustka myslim 8mm ted presne nevim. Jsou to 3 baliky - zviratka, dopravni prostredky, cisla. Jeste jsme dokoupili abecedu na rozsireni, fotku tady nemam. Udrzba vysavacem, jednou za cas vyprani v pracce, kdyz poblinkne ci vyleje nebo poslinta, postaci plina. Slouzilo dobre hlavne pri padech na hlavu pri zahajeni sezeni, po ctyrech a i vstavani. Nemluve o tom, ze to bere jako hraci plochu. Na fotce bylo maly bez 6ti dni skoro pul roku.
https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/priva...
https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/priva...

martula02
31. črc 2014

@gepe prosim das mi info kde jsi to kupovala a na kolik te to vyslo? Vypada to suprove dokonce i velike 🙂 dekuji 🙂

gepe
31. črc 2014

@martula02 kupovali jsme to v HM&studio OC Novodvorska Pha 4 primo na krame. Jinak pod jednim obrazkem je odkaz na web kde maji kamenne prodejny v CR, vcetne e-shopu. 🙂 jinak co si pamatuju vyjma abecedy jeden balik vysel nejak cca na 250,- (musela bych najit ucet 😅) pouzili jsme slevove kupony z katalogu HM&studia co jsme meli z obchodu primo. Btw: v kazdem katalogu jsou vzdy nejaky 2 kupony slevovy - bud v kc sleva nebo v %. Zrovna dnes konci kupony na 50,- a 100,- - vim, mam doma 😀
My jsme s nim fakt spokojeni, ze ty ctverce nejsou maly, a i mensi casti obrazku pri zuzlani mlady nejsou pidi aby je nechtic spolkla. I kdyz to obdobi uz ma za sebou, ted obcas rada vytahuje pismena 😀 bereme i na cesty skoro vzdy cast s sebou na cesty. A hlavne se na nem i mlada naucila "bum" (nas slovni doprovod pri padu), ze ted kdyz do neceho vrazi, nebo si da hlavicku o podlahu, balkon dvere, aj. nebreci a hraje si, ci pokracuje v lezeni dal. Nemluve o vetsine usetrenych boulich na hlave 😅
Jo a je to pohodlny i pro nas dospely, kdyz si potrebujeme narovnat zada, nebo se placnout k mlady na zem 🙂 prijemne to "hreje" a nesrovnatelny s lehem na koberci, ci na dece na zemi. Uf, jsem se nejak rozepsala 😀

lucieandrlova
31. črc 2014

Dokud se dcera válela, tak jsme měli taky pěnové puzzle - Krtečka a Ferdu mravence a na hraní velkou ohrádku. Když potom lezla, tak jsem jí dávala teplé tepláčky s laclem.

vodnice
autor
31. črc 2014

Tak vidím, že se tu rozjela debata. O těch puzlích jsem taky uvažovala, jen se mi zdálo že 10mm tlouštka není moc. Ale na té fotce to fakt vypadá moc hezky. Já zatím mám deku od taf toys anebo normální deku, ale to zas ujíždí. Ty puzlle přilnou? Malému bude za týden 6 měsíců.