Vánoce 2015, máte radu na dárky pro děti 9 a 4 roky?

hanikako
29. srp 2015

Holky potřebuju poradit ač prodáváme s mojí drahou polovičkou hračky tak vůbec nevím co mám letos koupit těm naším klukům Franťula 9 let a Adámek 4 roky máte někdo nějakou radu nebo tip ?

zvirka
29. srp 2015

Ahoj, Mireček bude mít za 14 dní 5. Loni dostal další Lego duplo, s tím si hodně vyhraje. Moc ho baví figurky (plastové) zvířátek a dinosaurů (jeho hobby 😀 ). Taky má rád různé luštění - takové ty přípravné knížky/časopisy - různé úkoly, doplňovačky... Taky vláčkodráha ho baví, máme dřevěnou, od Ježíška dostal další sadu. A knížky, ještě nečte, ale má hrozně rád encyklopedii zvířat a encyklopedii dinosaurů, čteme z nich před spaním. Tak zauvažujte, co kluky baví, v tomhle věku už to může být dost individuální, Mireček si např. vůbec nehraje s auty, nějaká dostal, ale absolutně ho nebaví.

hanikako
autor
29. srp 2015

moje kluky toho baví spousta lega máme hodně a vláčků taky je to rok od roku těžší něco vymyslet 😒 aby jim to udělalo radost

berenika39
29. srp 2015

@hanikako Co se zeptat kluků?
Petr má rád stavebnice, geomag, lego, hodně v zimě hrajeme stolní deskovky, to byste už taky mohli...

hanikako
autor
29. srp 2015

berenika39 taky hráváme přes zimu hodně hry kluci si píšou a malují co by chtěly jenže oni si tam napíšou jednu nebo dvě maličkosti a já pak musím vymýšlet co by jim ještě tak mohlo udělat radost

nonacek
29. srp 2015

Řesit vánoce v srpnu mi přijde v 28 stupnech trochu scifi,ale proc ne
Na druhou stranu furt lepší než je Řesit jako Já par dnu před před štědrý večerem.
Jinak u nás vždycky potěší videohry,stavebnice..😉😉😉

berenika39
29. srp 2015

@hanikako A nesatčila by jen ta jedna dvě maličkosti? to jsou 4 dárky, něco pro tm, něco v rodině, něco od rodiny....na co horu věcí🙂. jen myšlenka, my dáváme jen jeden dva dárky. a stačí🙂

zvirka
29. srp 2015

Jo, deskové hry jsem zapomněla, jak píše @berenika39. Máme spoustu, vždycky se hodí. U nás hodně baví tučnáci http://www.deskove-hry.eu/pingu-tucnaci, pak lokomotiva http://www.hrackyhopik.cz/alexandr-spolecenska-..., klasické člobrdo máme verzi s dinosaury 😀 , pak určitě puzzle, panika v zoo http://www.zazen-nudu.cz/hra-panika-v-zoo, Mickeyho klubík http://www.rappa.cz/hra-mickey-mickeyho-klubik..... Pak taky klasické domino, pexeso...

Budu ráda když i ostatní hodí odkazy na oblíbené deskové hry, Ježíšek by zase rád něco přinesl. 😉

efea1986
31. srp 2015

Ahojky všem.Taky potřebuji poradit co koupit malímu k vánocům . Na vánoce nám bude 10měsíců.Co by jste tak navrhli co koupit?

jija
31. srp 2015

@efea1986 dřevěné vkladacku, takové kolecka/disky co se dávají na tyc, vkládání tvaru, leporela...

betelgeuzz
31. srp 2015

@zvirka je tady skupinka Deskové hry, kdybys měla zájem 🙂

zvirka
31. srp 2015

@betelgeuzz Díky!

hanikako
autor
3. zář 2015

berinka39 já ale musím sehnat dárky i co jsou od rodiny vždycky mi dají peníze a já musím vymýšlet

zvirka
3. zář 2015

@hanikako Mám to taky tak. A není to jednoduché. 😠

jimichanga
3. zář 2015

Mám 9ti letéhého synovce a loni jsem mu pořizovala teréňák na dálkový ovládání. Zvládnul i mokrý a bahnitý povrch, takže se s nim vyblbnul a byl nadšený. Jinak, co ho taky nadchlo, ačkoliv to není přímo hračka..mikroskop..byl z toho na větvi a zkoumal brouky.. 😀 ale to chápu že né každého kluka v jeho věku zaujme.
Vím že v cca v pěti letech nedal dopustit na pistole NERF..s tim by si mohli vyhrát oba kluci.. 🙂

zmrzlinka
3. zář 2015

kdyz to jsou dva kluci,tak by to chtelo nejakou autodrahu 🙂

zvirka
4. zář 2015

@jimichanga Já teda jsem proti hraní se zbraněmi, i když to jsou hračky, to my nevedeme. Ale teréňák a mikroskop jsou do budoucna super tip. Díky!

hanikako
autor
6. zář 2015

mikroskop jsme malému dali minulý rok a taky dost pozoroval tento rok to asi bude hvězdářský dalekohled

flosmanka
8. zář 2015

Kluk 5 a půl 🙂
- ode mne: jako hlavní dárek dostane autodráhu Carrera, menšího Transformersa a hru Tučňáci na ledu
- od babičky (bydlíme společně): lego city "helikoptéru", lego piráti "ostrov pokladů" a 3 knížky z Alberta
- od bráchy se švagrovou: asi nejspíš dres. fotbalové tričko
Tj. 1 velký dárek, 5 menších a knížky - slavíme štědrý den všichni spolu 😉

hanikako
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krystalka
22. zář 2015

Zeptala bych se kluků, co by si přáli....třeba náš 7,5 letý si letos přeje vlastní foťák, povlečení s delfíny a nějaké knížky.....loni Ježíšek přinesl hodinky (moc si je přál, naučil se kvůli tomu rychle i hodiny, když jsme mu řekli, že je Ježíšek asi přinese jen tomu, kdo je už umí 😉 ).....jinak u nás jsou vždycky hodně vděčné knížky a výtvarné potřeby....společenské hry ho moc nebaví, Lego ho taky nijak zvlášť nebralo už odmala....jinak miluje všechno kolem dopravy, takže tam je možností taky dost 🙂