Telefon k narozeninám pro 15letého, máte tip?

zuzanaber19
11. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

Dobrý den, mám dotaz ohledně dárku k narozeninám. Bráchovi bude za měsíc 15 a přemýšlela jsem, že bych mu pořídila telefon, jen se v tom množství značek a typů nemůžu vůbec rozhodnout. Chtěla bych pořídit nějaký, kde je dobrý poměr cena a výkon. Nemáte nějaké tipy? Moc děkuji za rady 🙂

lv
11. kvě 2017

Zeptej se ho, nějak oklikou, co frčí, co mají kamarádi - u nevl.dcery jedině iphone (my nikdo nemáme, je nad naše možnosti - chtěla jen peníze, od všech, koupila si ho - cena za kterou máme 3-4ks)

zuzanaber19
autor
11. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

On má teď nějaký starší Android telefon a je na Android zvyklý, chce něco s dobrým foťákem, tak jsem z toho jelen. Říkala, že bych se koukla po nějaké variantě, kde je poměr cena/výkon lepší než u iPhonu, ten mi přijde předražený a je tam jiný systém. Na internetu jsem narazila na telefony od Huawei, nemáte s tím nějaké zkušenosti?

deli_lah
11. kvě 2017

@zuzanaber19 osobni zkusenosti nemam, ale kamaradka huawei ma a zboznuje ho. Na druhou stranu hned na zacatku s nim mela velke problemy, bohuzel ty muzou byt u kazdeho telefonu, je to spis tak kus od kusu 😀 rekla bych, ze v tom pomeru v jakem shanis tak je huawei dobra volba 😉

deli_lah
11. kvě 2017

@zuzanaber19 a dalsi znacka, se kterou mame dobre zkusenosti je lenovo. Od te znacky jsem kupovala telefon priteli, ten totiz za zadnou cenu huawei nechtel, ze pry je to hruza 🙂 (chlapi no)

uzivatelkapetra
11. kvě 2017

Pokud se ještě prodávají, zkus zahrnout do srovnání sony Z3+. Je hezký, tenký, voděodolný, foťák výborný, docela rychlý, 32gb paměť libovolně rozšířitelná a ještě mu výrobce poslal i nejnovější android.

sola11
11. kvě 2017

Muzu doporučit Samsung Galaxy, já mam S4 a spokojenost několik let. A fotky super 😉

zuzanaber19
autor
11. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

Moc všem děkuji za rady! Ještě to budu promýšlet, chtěla jsem nějaký novější, aby si brácha nemyslel, že mu dávám nějakou vykopávku :D našla jsem si zatím Huawei P9 lite 2017, ten vypadá dobře, tak mám asi favorita. ještě kouknu na ten Sony Z3+ a Lenovo a uvidím 🙂

mku
11. kvě 2017

@zuzanaber19 Já bych se ho zeptala... nebo bych mu vyrobila voucher na nový telefon a pak ho s ním vybrala... já mám dceru sice necelých 12let, ale už v tomto věku řeší jaký telefon, co umí, co je to za značku atd... tak abys nevyhodila peníze za něco, co stejně nebude chtít, bo nebudeme mezi spolužákama "in"...

pavelpa
11. kvě 2017

Ten Huawei bude v pohodě, u mladých je to oblíbená značka.

magda001
12. kvě 2017

Mě je sice 17 , ale Huawei p9 lite souhlasím s ním 😊 Je to velmi skvělý telefon 😉 určité ho Řím prekvapis 😊😊

zuzanaber19
autor
12. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

Super! Díky moc za rady a doporučení všem, při hledání jsem narazila na stránku nevahejsrovnavej.cz a ještě s vašemi doporučeními, já mu ho koupím 🙂

katerina20
12. kvě 2017

Huawei je nejlepší značka...alespoň teda pro mě🙂

zuzanaber19
autor
12. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

@katerina20 Taky jsem na Huawei slyšela dobré ohlasy 🙂

magda001
12. kvě 2017

@zuzanaber19 Huawei je v této době asi nejprodávanějším kouskem 🙂
Pak určitě napiš jak to dopadlo ;)