Tablet pro děti, doporučte

petule12
20. říj 2015

Nemáte někdo zkušenosti s tímto tabletem Gogen Maxipes Fík MAXPAD 7 G4P
https://www.alza.cz/gogen-maxipes-fik-maxpad-7-...
Případně jiným co byste doporučili?
Děkuji

sromulenka
20. říj 2015

Ahojky, my ho máme doma. Dostaly jsme ho za body z Ajipu 🙂 . Chtěli jsme ho právě pro dceru do auta na dovolenou i pro nás 😉 . Pro děti lehké a jednoduché ovládání. Má to zvlášť rodičovskou složku a zvlášť dětskou. Než se dítě bude chtít dostat k aplikacím je tam rodičovský zámek - kód (který vědí jen rodiče 🙂 ) Co se mi líbí, tak jsou tam hry - úkoly na první pomoc, dopravní výchova i jak si dát pozor na určité situace. . Je to přizpůsobené pro malé děti, pěkně to pochopí. 🙂 Další aplikace se můžou zdarma stáhnout. Pěkně se pouští filmy - čistý jasný obraz.(pohádky do auta) Takže já můžu doporučit.

keny123
20. říj 2015

podle mě zbytečně drahá sranda...když už tak už úplně normální tablet.... kluci mají tyhle a spokojenost na všech stranách.

http://tablety.heureka.cz/asus-memopad-me176cx/

cena momentálně 2.690,-lze vyhledat v různých cenách.má čtyřjádrový procesor a 16GB paměť.za tu cenu luxusní...podle mě lepší jak dětký fík...

petule12
autor
20. říj 2015

@sromulenka diky 😉

petule12
autor
20. říj 2015

@keny123 diky 😉 taky dobry tip.

ostravacka999
20. říj 2015

Taky bych brala normalni tablet a ne detsky.

nariel
21. říj 2015

@petule12 Děti velmi rychle rostou a jsou jak houby..Taky jsem minulý roka vybírala a nakonec kvůli ceně jsem koupila normální tablet v akci, dokoupila větší pamět. Natsahovala naučné a české hry na google play, oblíbené písničky a pohádky rozdělila do složek. A malej je na tom jak profík. V autě, v čekárně u doktorů a tak je to k nezaplacení.. Hnedle sedí jak myška 😉

petule12
autor
21. říj 2015

@nariel no ona do toho poleze i skoro 3 letá dcerka, tak nevím zda ten dětský je třeba pro děti uživatelsky příjemnější nebo je to stejné.

keny123
21. říj 2015

@petule12 já mám dva kluky 7 a 3,5roku a oba mají normální... 😉

petule12
autor
21. říj 2015

@keny123 😉

ostravacka999
21. říj 2015

A vy mate tablety, ze deti maji svoje? Jako ze ten je toho a temn je toho?

My teda mame tablety, ktere jsme meli zadarmo, jinak bychom je nekoupili. Bylo to ze spotrebni souteze, no nechali jsme si je. Syn je starsi - 4,5 roku a ten kouka pouze kdyz je nemocny a potrebuju, at vydrzi v posteli v pokoji a dcera je se mnou, at to od maleho nechytne. A koukal, kdyz jsme jeli na dovolenou 6 hodin a to jsme teda rozbalili ten druhy tablet i dceri a ta koukala na pohadku asi pul hodiny a nebavilo ji to - ma dva roky. Kouka a radeji z okna.

Kazdopadne mi prijde teda nejak nemyslitelne, ze by vylozene maly dostal na narozeniny nebo vanoce tablet. Mam nejak nazor, ze by si ho pak narokoval...

keny123
22. říj 2015

@ostravacka999 já si myslím že to je každýho věc co svým dětem koupí a co ne,ne?na to se zde paní neptala.to mám vždcky nejradší takové rady.at si každej dělá co chce.... moji kluci mají každej tablet,smart tv v pokoji a starší i počítač... no a??at si to nárokujou vždyt je to jejich :D mají každej svoje...

mpavlinka
22. říj 2015

@petule12 Nikča měla dětský Sencor Hello Kity, už se nevyrábí a jako první byl fajn, byla z něj nadšená, ale byl strašně pomalý a postupně už pak jen tak tak fungoval. Pak ho děti rozbily, naštěstí jsme měli pojistku 🙂 . Takže raději bych volila ne dětský, ale normální, ale nic drahého, pro případ rozbití.

petule12
autor
22. říj 2015

@mpavlinka no Aja doted pouzivala nase ale 1 kleknul a druhy se na to dle vseho chysta 🙂 u sebe jsem zjistila ze tablet nevyuzuji a manzel na jeste pracovni. Takze ted zvazujem co koupit. Premyslime prave o variante ze by mela svuj (samozrejme ne volne pristupny) a tam at jsou ty jeji aplikace. Jak jsem to ted mela ve svem tak byl zasekany "nesmysly" Aji a nebylo to taky idealni 😉

ostravacka999
22. říj 2015

@keny123 A já paní napadám, že dělá něco špatně? Četla jsi pořádně můj příspěvek? Já se zeptala, zda to mají tak a pak napsala, jak to je u nás a že to máme tak a i důvod, že si myslím, že by si malý tablet nárokoval.

Takže s těma řečma, že máš nejradši takové rady, tak si je laskavě nechej a raději příště lépe čti. Nikde jsem nemluvila o cizích dětech jak to mohou mít, všude píšu, že si nedokáu představit, že syn, až bdu psát a paní urážet, že něco dělá špatně, tak si mě komentuj, ale vzhledem k tomu, že jsem to nemyslela nijak špatně, tak se musím ozvat.

ostravacka999
22. říj 2015

@keny123 Ted se divam, ze se snazite o dalsi miminko a pises, ze jsi nervozni. No, to te omlouva :D A uprimne, je mi burt, jestli ma tve dite svuj vlastni pocitac v sedmi letech nebo ne. Mam na to svuj nazor a nikomu ho netlacim. A pokud se na neco normalne zeptam, tak ano, vetsinou prijde nejaka roztekana furie, ktera pinda a obhajuje si svoje vlastni pokroky ve vychove. A ano, pokud nekdo musi detem davat v e 3 a 7mi letech tv v pokoji, tak mozna by ses mela vice venovat jim a nesnazit se o dalsi, kdyz nezvladas.

keny123
22. říj 2015

@ostravacka999 :D no comment ...pobavilas :D

petule12
autor
23. říj 2015

@keny123
@ostravacka999 holky prosim 😉

petule12
autor
23. říj 2015

@ostravacka999 a abych odpovedela 🙂 doted pouzivaly nase, ale neni to ideal I z duvodu, ze tam je pak postahovano vse mozne u nemozne. No uvidime jak to jeste vyresime.

petule12
autor
23. říj 2015

@keny123 se kluci doma alespon o to neperou a je klid 😉 to je take k nezaplaceni 😀

keny123
23. říj 2015

@petule12 ano pohoda 🙂