Pejskův vláček od Fisher Price

kexina
7. bře 2018

Ahoj,
chtěla bych znát názor vás, co jste dítěti pořídili Pejskův vláček od Fisher Price.
Já to teď zrovna vybalila z balíku... a jsem z toho docela zklamaná. Za prvé mi přijde, že strašně řve (ovládání hlasitosti jsem nikde nenašla) a za druhé, čekala jsem od toho asi trochu víc. Tohle mi přijde jako vyloženě taková ta samohrajka, co dítě přestane po týdnu bavit. Navíc jsem čekala, že hrající znamená, že hraje melodie a co jsem zatím zkusila, tak to byly dost ubohé písničky.... 😕
Zvažuji, jestli to obratem vrátit, nebo tomu dát šanci.
Jaké s ním máte zkušenosti? Byly jste spokojení, hráli si s tím děti?
Díky

meronym
7. bře 2018

Nas maly (1,5r.) jej dostal jako darek. Myslela jsem, ze ho to nebude bavit, ale dost si s nim vyhraje. Stlaci komin, posouva si masinku, macka tlacitka a posloucha... za mne je to mila hracka. Ovladani hlasitosti je zespodu. Varovani - ty melodie se nedaji dostat z hlavy.

maretavan
15. bře 2018

Obě děti ho mají docela rády a na to jak ho ,,mučí‘‘ tak má vážně výdrž. A někdy hračky zaujmou až později.

bamak
15. bře 2018

@kexina Obě naše deti ho milují, už ve dvou letech díky té písničce uměly abecedu, v autě hrajeme "z okna ven se podívej, co se vidět dá".....za mě je to super hračka. Ovládání hlasitosti je dole. Melodie mi příjde dětská, pěkná, zpívaná milým hlasem....aleto je dost subjektivní.