Panenka pro 3,5letou. Máte tipy?

elifida
4. lis 2020

Ahoj holky, dcerka si přeje panenku s dudlickem, a lahvickou - teda aby uměla pít. Prosím poradit? Samo pokud bude mít víc funkci super, co mají vaše holky rady? Která panenka je dobrá?
Nejraději bych koupila a osahala v hračkářství, no coz, věřím že mi poradit 100x lépe.
Cena kolem 1000 ideal plus minus.
Moc moc dekuju

nazka
4. lis 2020

@elifida u nás frčí baby born starší sestra a little babry born. Má na to nositko, děti pijou, curaji nebo brečí.. A je na to dost vychytávek. Jen je to docela raketa.

elifida
autor
4. lis 2020

@nazka Ahoj, děkuju, na tu baby born sestřička jsem se právě před chvílí koukala, jsem ale rozčarovaná z popisu panenek... teda např na sparkys maji u panenek napsaný že má botičky třpytivé tričko nebo nove satecky... a podobně Což mě teda absolutně nezajímá Já bych spíš potřebovala vědět co ta panenka umí jestli třeba pláče když se položí nebo jestli umí říkat nějaká slova jestli umí pít z lahvičky nebo jestli třeba čůrá a podobně oblečení zatím mojí dcerku na panenkách moc nebere...
Je super že lze dokoupit vybaveni, to se bude hodit.

nazka
4. lis 2020

@elifida ta velká sestra pije a pak, když ji mačkneš ruku,tak roní slzičky. docela věrohodně 🙂
a ta little girl zase čůrá..jinak ta starší sestra má hezký vlásky,s tím si taky dcera vyhraje (teď jí byly 4)

nazka
4. lis 2020
elifida
autor
4. lis 2020

@nazka děkuju moc!!! Přesně tohle jsou informace které hledám.🤗 dcerka by chtěla panenku s lahvickou tak to spíš to miminko, že? Ono se nápoje a pak hned hurá ci se taky něco zmackne? A má nějaké kalhotky nebo plenku aby nebylo mokro v pokojiku?
Možná mam trichu zvláštní dotazy, je to první panenka co kupujeme, já jsem z dětství zvykla na mrkacky, a kolem mých 8 ministr začaly barbie...tak se v tom neumím zorientovat 🤒

nazka
4. lis 2020

@elifida ona i ta velká má lahvičku. Právě se musí napít a pak teda může plakat. Na zádech má čudlík, kudy pak kdyztak vodu vypustite 🙂
Dotazy chápu, ráda pomůžu. Plenky se dají dokoupit, zrovna teď jsme je kupovali. Dcera je z nich nejvíc paf. Je jich 5 a stojí kolem stovky. A obě panenky mají i nočník u sebe (aspoň myslím, že to má i ta velká..?).

janina228
4. lis 2020

Ahoj,za mě sestřičku baby Born. Má taky lahvičku a ty vlásky se dají česat😉.. je i fajn,že nejsou potřeba baterky. jediný co mě mrzí,tak že nemrká. myslím,že nočník u ní není,ale já kupovala pro jinou panenku minulý rok asi za 50,- v hračkárně.

@nazka ten skútr je pecka😉!!! U nás je teď požadavek na jednorožce🙂.. jo a dotaz ohledně vypuštění vody - to je u baby Born? to jsem nějak asi v návodu přehlédla🙂

nazka
4. lis 2020

@janina228 jj, sestřička baby born má čudlík na zádech. S nočníkem máš asi pravdu, my jich doma máme taky spoustu, tak se mi to motá.
Jednorožec by se u nás taky líbil 🤭

zuzangel
11. lis 2020

Mě na těch Baby Bornkach vadí jak jsou těžké.
Jinak já tedy nechtela žádné curaci, kakaci, koupací, za mě když je to určeno do kontaktu s vodou, či kaši, tak je to zdroj plísní a nechci aby takovému miminu dávala malá puseny a tulila se k němu.
My nakonec tříleťačce koupily z Lidlu a jsem max spokojená, je lehká, snadno oblikatelna a zvuky co vydává jsou realistické, nehledě jak při dudliku a pití z flašky hýbe pusinkou 🤣👍👶🧸

zuzangel
11. lis 2020

https://www.lidl-shop.cz/BayerDesign-Piccolina-...
Nyní nedostupná, ale mají i podobné 👍

elifida
autor
12. lis 2020

@zuzangel dekuju za tip je fakt ze v Lidlu mají někdy naprosto báječný hračky moc se mi líbí i ty jejich dřevěné, už jsem v minulosti několik typů nakoupila a jsem spokojená