Nafukovací bazén do paneláku. Je to v pohodě?

5. čer 2021

Holky dotaz, už začínají tropy, mám malé miminko - no malé (8m) a do bazénu nás nepustí kvůli jejímu věku, bydlíme v paneláku s balkónem ve 4. patře.. nemáme kam se jet vykoupat. Malá má kyblík shnuggle, ale já bych se ráda také schladila.

Fakt blbý dotaz, ale co myslíte kdybych koupila nějaký obdélníkový bazén na balkón? Viz. Foto..
Je to blbý nápad? Může se něco stát, třeba, že by to proteklo k sousedům nebo je to v pohodě? Děkuji moc🙄😉😁

zuzkasim
5. čer 2021

Myslím, že většina z nás měla nějaký nafukovací bazének pro svoje děti na balkón, ale teda netuším, jak máš toto velké, my měli bazének v průměru metr, přesně na ten kratší rozměr balkónu. Spočítej si, jak tam budeš nosit tu vodu... v kyblíkách a kolik jich bude. A co pak s tou vodou po 2 dnech? Ono už druhý den mi připadala taková jetá a dno bazénu oslizlé, déle než max. ty 2 dny jsme vodu nikdy nenechávali. Takže zase ji pak všechnu vynosit. Popř. se dá využít lavór na prádlo, v tom jsme se koupali se sestrou na balkóně my🙂

lachtanice86
5. čer 2021

A to mas v paneláku terasu? Protože nechápu, jak by se ti tohle vešlo na balkon a navíc, jak to budeš čistit. Chce to něco malého, ta voda se rychle kazí

felixfelicis
5. čer 2021

My máme podobný bazén na terase, vodu napoustime hadici, z balkónu máme odtok. Pokud na to máte podmínky, tak můžu doporučit.

kvmatonka
5. čer 2021

Terasu v paneláku máme opravdu velkou. Bazén pro děcka mám - takový skládací z decathlonu ať nemusím nafukovat. Mají tu i pískoviště přenosné. Do vody mám prostředek proti řasám. Vydrží krapet déle. Voda se pak dá použít na zaletí květin, spláchnutí záchoda, případně tu mám dva kanálky, které vypustí vodu až dole v odtocích paneláku.

izzylka
5. čer 2021

My neměli ani balkon 🤣🤣🤣

martiina_k
5. čer 2021

my měli taky vloni bazén v obýváku a letos to plánuju taky 🙂

lizzie02
5. čer 2021

Máme na lodžii tento, koupou se letos dva😊 ale bydlíme v prvním patře, ale nebála bych se ani výš, vidím často jak kape voda, když nad námi zalivaji zeleň a k nám to nejde😉

autor
5. čer 2021

@lizzie02 super děkuji 😍

Jinak lodžii mám přes 7 metru, na jedné straně mám stolek s židli a to zabira ctvrtku místa, takže zbytek je volný.
Foto bylo jenom ilustrační 🙂
Děkuji všem.

palja
5. čer 2021

My máme bazén na balkoně už pár let. Bydlíme v paneláku v přízemí. Dcera si nedá říct a někdy lije vodu ven na balkon. Když jsem se šla podívat dolů, tak ano z balkonu tekla voda 😄😄😄lidi chodí kolem a dívají se na to. My jsme přízemí, takže k nikomu nic neteče. Takže hlídejte, aby to neproteklo k sousedům 😄

autor
5. čer 2021

@palja dekujii😁

lv
5. čer 2021

Měla jsem malinkej, ale v přízemí - vody teklo dost, ale ven.

lida9
5. čer 2021

ten na tve fotce z lidlu mame, no na balkon bych si to nelajsla, je fakt velky ( natazeny dospely ) a vody je v nem dost... ale mensi proc ne🙂

te_reza
5. čer 2021

Jestli máš prostor, něco bych tam dala. Holka měla škopek a pak bazén o velikosti škopku😂😂😂