Lego z Číny. Je kvalitní?

kristyna1088
20. zář 2022

Kdo máte doma lego z Číny? Je kvalitní jako právě LEGO? Chtěla bych koupit dětem k Vánocům Harryho Pottera, ale ceny za originál jsou opravdu hrozivé 🙈

jane46
20. zář 2022

"Duplo" vzdycky perfektni (podezrivam original, ze si to z Ciny posilaji a akorat vyrazi logo) a normalni "Lego" sedi taky dobre, pasuje na original, kosticky clovek nerozena az na logo... jen syn miluje roboty a tam obcas praskne takovy ten spoj, co vypada jako rucucka panacka. Jsou tak pridelane ruzne drapy atd. Ale nevim, zda i u originalu. Jo a ted jsem na mall.cz objednavala za hubicku stavebnici QMAN a sedi taky perfektne 👍

kamino
20. zář 2022

Máme jich několik - některé byly úplně super, nepoznali jsme mimo popisu na kostičkách rozdíl, některé o něco horší, ale jen v drobnostech. Mají trochu jinak zpracované manuály, ale o.k...

petramana
20. zář 2022

prosim, kde to objednavate?

zmrzlinka
20. zář 2022

@kristyna1088 syn má z Ali hasiče a není to jako originál.Za mne nic moc.Dceři jsem objednala lego Duplo zvířata a ty jsou dobrý 👍

anettkah
20. zář 2022

Mam hodne sad Harry Potter original i z Ali. Az na logo a krabici, nepoznam rozdil 😉

sigyn
20. zář 2022

Ja tedy Lego sbírám uz 20 let a mam i z Ali. Rozdíl tam je. Ne vsechny kosticky uzcela sedi. Snaz se znici a i kvalita panáčků je jinde. Nemluvě o tom, ze original Lego se proda draz nez se koupilo.

daasqua
21. zář 2022

Duplo a originál sedí dobře, precizně udělané. U Alíka se barva dřív oprýská, přijde mi ten plast lehčí a jinak to "rachotí". Z Alíka toho máme mraky, skoro se nevejdeme do obýváku. Ale kupovala jsem před 4 lety, kdy byly ceny trochu jinde.

werik153
21. zář 2022

Lego klasické mi přijde úplně na 💩. Pořádně to v sobě nedrží, stačí trošku do toho vrazit a celé se to rozpadne. Takže za mě Ne!
Pak máme Duplo a to je úplně super. Krásně drží a není moc poznat že to není originál.

mischel117
21. zář 2022

@kristyna1088 máme doma hasiče,policii a super.