Kreslící tabulka pro 2letou (magnetická?), doporučte

eleanis
15. pro 2014

Ahoj,

chtěli bychom koupit téměř 2leté neteři kreslící tabulku. Jakou byste prosím doporučili? Vlastně ani nevím, jestli je lepší magentická nebo jiná... Důležité je, aby šlo bez špinění obrázek smazat a jet znovu 🙂

Jaké prosím máte a poradili byste nějaké tipy a jaké vybrat?

Moc děkuji!

katynka83
15. pro 2014

Ahoj, myslím, že magnetické tabulky nešpiní- plocha reaguje na magnet, je tam páčka, kterou se obrázek přejede a zmizí. My máme jednu doma, je o ni docela bitva, děti mají 2 a 4 roky, říkala jsem si, že jim asi pořídím ještě jednu. Vyrábí se různě velké, barevné či černobílé, zas bych pořídila velkou a barevnou - můžou hodně čmárat a z barev mají radost 😉 . Určitě je to dobrý dárek, u nás i příbuzných má úspěch 🙂

hojda
15. pro 2014

TAky existuje, látkou, na kterou se kreslí vodovým fixem, po uschnutí, se může kreslit zase znovu.

andelka
15. pro 2014

@katynka83 mám děti 2,5 a 4,5 roku a tabulky máme dvě. 🙂

eleanis
autor
15. pro 2014

Díky za rady, asi půjdu okouknout osobně do hračkářství, na internetu se mi to špatně vybírá. Nebo pokud byste měly tip na nějakou konkrétní budu ráda.

Díky všem 🙂

lucifereeek
15. pro 2014

my máme doma tuto a jsme spokojení: http://www.dumhracek.cz/zbozi/magneticke-a-kres...

eleanis
autor
16. pro 2014

@lucifereeek Děkuju, líbí se mi. Píšou až od 3 let - myslíš, že to zvládne 2 letá? 🙂

lucifereeek
16. pro 2014

@eleanis malá ji dostala k druhým narozeninám 🙂 ale jak dokreslíme, tak ji schovávám, ona je schopná na to i stoupat nohou 😀

krystalka
16. pro 2014

@eleanis - u nás měla magnetická kreslící tabulka taky velký úspěch, byla u ní i magnetická "razítka", myslím, že jsme měli nějakou obyčejnou, tuším Tesca nebo odkud....mají toho všude hodně....a od 2 let to zvládne úplně v pohodě, oni to na ty hračky píšou skoro všude, až od 3 let, výrobci se tím sychrují, kdyby něco....kolikrát je tohle upozornění i na hračce, která je naprosto bezpečná i pro kojence 😉, takže tím se vůbec neřídím, řídím se jen tím, co by zajímalo a zvládalo moje dítě, ať je to tam napsané jakkoli 🙂

eleanis
autor
16. pro 2014

@krystalka Děkuju! Vyrazím do Tesca 😀

agne
1. dub 2015

@eleanis můžu se zeptat jakou jsi nakonec vybrala 🙂 ? A jsi spokojená? Chtěla bych velkou kreslící plochu (hodně je jich víc plastu než okýnka na kreslení), dobrou viditelnost, která se hned neošoupe a spolehlivý mazací knoflík. Taky by se mi líbilo, kdyby se na ní objevovali obrázky po nakreslení barevné nejen černobílé... 😉

eleanis
autor
9. dub 2015

Nakonec jsem koupila v Tescu - asi za 250 Kč a úspěch velký. Jen černobílou a jednoduchou. Vypadá hodně podobně jako tato https://www.modrykonik.cz/blog/sirenita/album/d....

Ale je pravda, že okraje velké. Ale malá si s tím vyhrála hodně...

olgas
17. říj 2015

Prosím nemáte někdo zkušenost s kreslící magnetickou tabulkou od euroswanu?