Kolečkové brusle. Jaké koupit?

hanka_12345
9. črc 2024

Ahoj, chci synovi koupit koleckace-moc si je preje. Vy kdo mate zkusenosti se zacatecnikem, jsou lepsi ty co maji tri kolecka jakoby do trojnozky nebo jak to rict nebo ty kola hnedka v jedne řadě? Pojede na tom poprvé. Díky
Má 7 let

areh
9. črc 2024

@hanka_12345 Synovi jsem pořídila 2v1 ze Sportisima. Jezdí se mu v nich dobře. Má je od 6ti let
https://www.sportisimo.cz/zealot/contour-2v1/27...

j.a.n.i
9. črc 2024

@hanka_12345 No, každé jsou úplně jiné a i mi přijde, že se na každých jinak jezdí. Dcera měla dlouho ty v jedné řadě, pak si přála 4 kolečka a málem se na nich zabila... Ty jednořadá mi přijdou jednodušší.

zuzkasim
9. črc 2024

Za mě klasické in-liny, tedy kolečka za sebou. Jízda je trochu podobná klasickým bruslím na led.

cherie24
9. črc 2024

@hanka_12345 učíme zrovna teď. Máme brusle klasické - 4 kolečka v jedné řadě, ale to předposlední se dá vyndat a dá se dát vedle toho posledního. Je to snadné a trvá to chvilku,zvládla jsem to vyměnit i já. 😃 Učí se na těch 2 vedle sebe, až získá trochu jistoty, uděláme řadu. Měli jsme to tak třeba i u kola. Nejprve jsme chtěli přejít z odrážedla na kolo rovnou bez koleček. Je to prý lepší, ale malá měla problém sladit rovnováhu a ten pohyb šlapání. Nakonec teda jezdila s kolečky a když se naučila šlapat, kolečka jsme sundali a malá letěla jak vítr, bez váhání, bez vyklání, sedla na kolo a vytřela nám zrak. S těmi bruslemi mi to přijde stejné. Nejprve se musí naučit ten správný postoj a pohyb nohou, což jde mnohem snáz, když má větší stabilitu. Až bude umět bruslit, zvýšíme level. 🙂

ditta1990
9. črc 2024

Obě dcery začaly hned s kolečka v jedné řadě, kdy jsem jim pomáhala se zvedat a nebo držela za ruku a běhala vedle nich a do druhého dne jezdily, takže já bych šla do toho zas tak 🙂

blondynka400
9. črc 2024

@hanka_12345 v jedné řadě jsou na běžné ježdění za mne lepší a jednodušší na naučení, ty tři případně 4 ve dvou řadách jsou na skoky a akrobacii. Dá se v nich jezdit i normálně, ale je to těžší a jsou o dost pomalejší. Dost holčiček je chce, hlavně když třeba viděly Soy Lunu, ale na začátek bych to fakt nekupovala.

krisstina93
10. črc 2024

Ty v jedné rade jsou lepší, nezdá se, ale je to min o hubu :D

adelisss
10. črc 2024

Asi radši in-line brusle. Dají se koupit i takové, kde se kolečka vymění za břity a jsou z nich pak lední brusle.

hanka_12345
autor
10. črc 2024

Vsem dekuji,koukneme na to. Aspon jsem se trocbu zorientovala

sis572
25. črc 2024

@hanka_12345 Kupuju nastavitelnou velikost (cca 3 čísla) v Decathlonu a bohatě to stačí.

volfikovi
25. črc 2024

Dcera chtěla nutně kolečkové , má však špatnou rovnováhu. Nakonec jsme koupili brusle , kde jdou kolečka dát jak za sebe , tak vedle sebe + lední .