Kdy koupat kojence v teple v bazénku?

makkyv
2. čer 2021

Hezký večer holky, takový hloupý dotaz, ale raději se zeptám na vaše zkušenosti. 🙄😁 V kolika stupních jste dávali mimčo koupat do “bazénku”? Malá má 7 měsíců a máme kyblík od shnuggle a napadlo mě až bude tepleji.. ji tam dat vodu a ať se tam vyřádí… máme balkon, tak bychom byly tam. Někdo už jsem videla, že dával koupat dnes a to bylo 20 stupňů, což ano sem tam to dost pražilo, ale zdálo se mi to ještě málo.😧

Kdypak jste to podnikly Vy? 😊
Děkuji🌸

keksik002
2. čer 2021

@makkyv zalezi na tom jak to dite snese, syn se v pul roce koupal na balkone v bazenu kdyz bylo kolem 20 stupnu, ale nefoukalo.. Jenze, on je horkokrevny po me :D takze jsme vcera brodili rekou 🤷‍♀️😂

makkyv
autor
2. čer 2021

@keksik002 tak paráda, děkuji moc😁 ona třeba musí spát jen v body, protože je jinak splavená, ani ponožky nechce a venku kdyz je takhle, tak má svetřík a je ji vedro.. jenomže jak bylo 27, tak měla šatičky bodyckove s kratasky a za týden teploty a byla nemocná, jak bylo zase hnusne venku.. tak já nevím jaká teda je 😔😂

fyii
2. čer 2021

@makkyv ja malou koupala venku na zahrade hned po sestinedeli, byly tropy. Mela avoji nafukovaci vanicku s cistou vodou, takze vzdy x krat denne jsem ji tam nechala cachtat. Milovala to a ma rada vodu dodnes, porad nekde neco pancuje🙂 ted bych jeste pockala az fakt budou vedra a stalejsi pocasi. Po koupani vzdy hned osusit a oblect a nestalo se mi, ze by deti marodily, ale my jsme vodnici a v bazenu jsme od mala fakt furt...

makkyv
autor
2. čer 2021

@fyii děkuji moc 🌷
Melinka také miluje moc vodu, vždy když se jde koupat, tak se smeje a kope nohama, ze by mě odkopla až k sousedům 😁