Kde koupit hezké, levné hračky?

saurek
27. kvě 2021

Ahoj kočky. 😊

Potřebuju koupit dětem od sestřenek nějaké dárky. Děti jsou ve věku 2,3,4 a 12 let, z toho tříletá je holčička, zbytek kluci.
Chtěla bych jim koupit něco hezkého ale zároveň levného, chtěla jsem někde něco objednat z netu, protože se mi nechce po obchodech, ale nevím, na jaké stránce hračky objednat.
Nějaké tipy? 😊 Děkuju. 🌸

nazka
27. kvě 2021

@saurek mrkni ludos.cz já objednávala jen nějaký blbiny na písek, ale byla jsem překvapená, že ten plast je kvalitní a drží.

janinaklinku
27. kvě 2021

@saurek https://www.ok-hracky.cz/ koukni tady, já tam nakupuju hodně 🙂 mají velký výběr a dobré ceny

saurek
autor
27. kvě 2021

Super, děkuju za tip, určitě na obě stránky kouknu. 😊

bublinkakocicka
27. kvě 2021

Pokud nemas cestu do de tak tam v de do obchodu tedi vyplati se to a maj tam super veci hodne hracek a pod volo.... My tam nakupovali kdyz jsem mela male dite.

amazonkajanik
27. kvě 2021

@janinaklinku koukám na ten odkaz, chci zjistit odkud firma je a zjistím, že je mám 15km daleko 😁 to si výlet udělám 😊

janinaklinku
27. kvě 2021

@amazonkajanik já to mám tak 30 km, ale popravdě jsem tam ještě nikdy nebyla 😀 balíčky mi vyzvedávala vždycky babička 🙂

amazonkajanik
28. kvě 2021

@janinaklinku tak já raději mrknu i na zpracování apod. Nedávno jsem kupovala na megaknihy.cz hrací volant. Prý hračka vhodná do auta, aby mělo dítě pocit, že taky řídí. Je tak hlasitý,s autentickym zvukem prudkého brzdění, že by buď letěl z okna, nebo my do pangejtu. A ještě má neuvěřitelně vlezlou písničku,kterou si kluk pustí i 10x po sobě 😣😁

janinaklinku
29. kvě 2021

@amazonkajanik To znám, u nás taky jedou ty nejhorší zvuky pořád dokola 😀 malej dostal k Vánocům papouška, že to hraje, povídá, říká pohádky. Kupovala ho mamka normálně v hračkářství, tak říkám raději ať ho vyzkouší, ať víme jak to řve hlasitě. Samozřejmě nevyzkoušela, tak ho dostal pod stromeček. Celkové byl puštěný snad 4 minuty, protože to, co se z něj ozývá se nedá poslouchat. Vyděsilo mi to dítě i přítele 😀

amazonkajanik
29. kvě 2021

@janinaklinku ježíš, taky dobrý. Kluk má ještě medvídka, co promítá hvězdičky a k tomu hraje ukolébavku. Ale ten tón přehrávání je tak děsný, že jsem prestrihla kontaktní drát od knoflíku na spuštění melodie

krasna_neznama86
29. kvě 2021

@amazonkajanik
@janinaklinku holky, my máme doma taky jednu perlu... Syn dostal bagr, který se točí/tancuje, bliká jak na diskotéce a hraje písničku jak na pouti. Strašný, schovala jsem ho do skříně, ani prelepenej reprák nepomohl 🤪

janinaklinku
29. kvě 2021

@amazonkajanik u nás se už naštěstí více takových hraček nevyskytuje, aspoň ne tak hlučných 😀 teď dostal Albi tužku, ale nejvíc ho zajímá mačkat tlačítko, který mu říká, že tam není nic nahráno, mačká to klidně dvacetkrát za sebou, on potom řekne není a zmáčkne to zase 😀 jestli jako čeká, že se to změní nevím, ale mě už ta věta leze na nervy 😀

janinaklinku
29. kvě 2021

@krasna_neznama86 my jsme papouškovi zkoušeli reprák ucpat a přelepit, ale on si z toho nic nedělal a řval snad ještě víc 😀

amazonkajanik
29. kvě 2021

@janinaklinku tak u nás bohatě stačí kolikrát syn. Pod námi je garáž pro obecní služby, tudíž tjaktoj, tutu(multikara), grr(sekačky a zahradní trakturky) jakmile ráno soused nastartuje traktor, jsme i my nastartovany u okna a čekáme, aby syn mohl udělat papa . Jenže pak se potřebuje co půl hodinu ujistit, zda není zpět (i když ho neslyší, že by přijížděl) takže odbiham od vaření, mytí nádobí,páč synek vydrží stát a vykřikovat jak zaseklý gramofon "tajktoj,tjaktoj,tjaktoj "!🤦😂

jesjaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz