Jaký dárek k Vánocům pro 60leté rodiče bez koníčků?

silvapokorna
9. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Řeším, co koupit rodičům k Vánocům. Nic moc nepotřebují. Nemají koníčky, že bych se inspirovala. Potřebuji něco praktické, nenáročné, kolem 500,00 na hlavu. Máte nápad? Děkuji

terinda
9. lis 2014

Knížky, lístky do divadla, do kina, kosmetické balíčky, konzumní balíčky, masáž, filmy na DVD, něco na sebe...

baca
9. lis 2014

Já jsem kupovala takový ten věšák - němý sluha. A taky mamce platím předlatné Světa ženy. Ještě jsem jednou dávla poukaz ke kadeřnici.

kimby
9. lis 2014

knihu mamce, předplatné oblíbeného časopisu?Mají-li zahradu, tak náčiní na zahradu, něco do domácnosti, co by potřebovali?Já letos prvně dělám balíčky s domácími dárky (domácí pralinky, pražené slané mandle, pečený čaj a likér-ještě vymyslím jaký 😀 a dcera bude malovat na plátno + jsem nechávala dělat kalendáře stolní s fotkama naší zahrádky, rodiny, našeho města-takové osobní)

berynka
9. lis 2014

My už dáváme jen fotokalendáře dětí 😉, ale dřív jsem objednávala věci z Fleru, vybírala knížky, kvalitní víno, dávala poukázky na masáže, termosky a termohrnky, předplatila Epochu nebo 21.století atd.

twoangels
18. lis 2014

VITAMÍNY?

klaire22
18. lis 2014

teď hlavně fotodárky s vnučkou 😀 ale kupovali jsme také potravinové doplňky, knihy, věci na chalupu, atd. atd.

happylenulka
18. lis 2014

poukaz na masáž pro mamku, taťkovi většinou např. novou peněženku (jednou za dva roky)
nebo nějaký pobyt na víkend (na slevomatu se dají koupit fajn třeba za 1500 pro oba)
jedlé dárky.... určitě něco rádi jí.... můj taťka miluje sýry, ale normálně si je nekupuje, že jsou moc drahé, tak mu buď na vánoce koupím nějaký výběr lepších sýrů nebo např. naložím korbáčíky, hermelín, eidam,... ;) dá se s tím vyhrát a myslím že tím nic nezkazíš....
dobrý dárek pro tátu byl časopis Zahrádkář

nonacek
18. lis 2014

Já bych skomponovala velký foto obraz počínající svatební fotografiemy jeho rodičů..... Jeho svatební fotografií a deti vnoučat.............. U nás velmi úspěšný dárek ❤ 🎁 🎄