Jaké jsou opravdu top hračky pro věk 0M - 12M?

jkur
24. únor 2015

Milé mamky, jaképak jsem vaše opravdu TOP hračky? U nás teda momentálně jede včelí medvídek 🙂 Zajímal by mně co u vás. A dále mám pár typů co se mi opravdu líbí ale nevím kdy to koupit aby to malého zajímalo a nekoupilo se to zas moc pozdě, jestli něco z toho máte ráda si přečtu názor.

jkur
autor
24. únor 2015
mamkamarketa
24. únor 2015

Syn dostal v 8,5 mesicich tohle http://www.centrshop.cz/hracky/interaktivni-mul...
Bude mu rok a je to top hracka. Ma toho spoustu po starsim, ale tohle je hit

lrg
24. únor 2015

Tenhle hrací stolek od FP u nás jel téměř nonstop asi rok. Dají se dát pryč nožičky, takže si s tím hodně hrála i když se ještě plazila. Předtím si pouštěla hlavně hudbu, teď jí budou dva roky a pořád si s ním hraje, opakuje slova a strašně jí připadá legrační angličtina 🙂

elindaa
24. kvě 2016

@mamkamarketa Taky bychom chtěli pořídit tuto interaktivní kostku, uvedený odkaz už bohužel nefunguje ☹ Už jsem na něj narazila i v jiné diskuzi. Nemohla byste mi prosím napsat výrobce nebo jiný odkaz? Díky moc 😉

zlatkavlk
24. kvě 2016

Tak dcerka asi od půlroku miluje takové ty šustivé látkové knížky a různé Lamaze postavičky a chrastítka, teď zkoumá nejraději vše, co má na sobě štítky nebo cedulky... 🙂

kytkatka
28. kvě 2016

Kuličky na tyčce za 75kacek