Interaktivní hračky pro 9měsíční holčičku, prosím o tip

lejkas
6. srp 2016

Holky prosím o tip na nějakou interaktivní hračku pro 9.měsíční holčičku. Něco co by zrovna rozvíjelo její motoriku,zručnost...
Děkuji za tipy...

jbzirafa
6. srp 2016

Motoriku a zručnost rozvíjí skoro všechno: ) mně se osvědčily kroužky na tyči (třeba látkové, které i susti, nebo hudební a blikající- myslím že mám v albu) špatná nebyla třeba zirafa zn. Fisher price- dovnitř se scházely kostky a když se to povedlo tak zahrala. Obecně hračky kde šlo o to něco někam strčit a vidět světlo, slyšet hudbu. Taky jsme měli takovou plyšovou berušku na baterky, když se zmáčkl tak vibrovala a hrála. To je tak když se učí děti lézt, pak už byla moc jednoduchá.

astyna
6. srp 2016

Já jsem nakoupila tolik hraček a stejně má největší úspěch krabice od bot a prostírání s vařečkou 😀

My máme od FP Mluvícího pejska v češtině, ten má občas úspěch, ale spíš to bude zajímat asi až v batolecím období.

78marcela
6. srp 2016

U nas mely v tomto obdobi uspech hracky typu pianko, par klaves a obrazky zvirat, klavesy hraly hudbu, zviratka zvuky, pak od fisher price taky kulaty piano, ma to tri urovne obtiznosti http://www.easytoys.cz/fischer-price-piano-se-s...
A podobny jsme meli alltoys smartphone, to taky ma hodne rada, macka si a zvoni..proste jakakoliv imitace mobilu...
To bylo doted, co ji bavilo. Jo a jeste predtim i choditko s hracim panelem, s tim si dost hrala (lvicek FP), a ted s tim chodi..
Ted prechazime na drevene hracky, mam nejake v albu, ty jsou od roka dal.