Interaktivní hračky nebo knížky pro miminka

lucimom
16. led 2017

Maminky, můžete mi doporučit nějaké interaktivní hračky nebo knížky pro miminka. Malý (2měs) chtěla bych něco, aby se rozvíjel a zároveň, abychom si přitom pěkně pohráli. 🙂

soyevita
16. led 2017

@lucimom a od kolika měsíců to má být?

lucimom
autor
17. led 2017

@soyevita od 3 měs

meta123456789
17. led 2017

U nás mělo úspěch vše od Lamaze nebo Bright stars...ale popravdě takhle malé mimino je stejně nejraději, když je s mámou, když na něj máma povídá..čas na objevování a rozvíjení ještě přijde 🙂

limamia
17. led 2017

U nás také frčelo Lamaze a děti milovaly mluvící pejsky od Fisher Price 🙂

soyevita
17. led 2017

@limamia No to jsou bezva hračky🙂
@lucimom Já tak malému miminku zpívala,nebo řekla říkanku.
Teprve teď v 5měsících nastaví ručky na paci paci,nebo vařila myška kašičku.A rozezná celkem 4říkanky.
K tomu aby jsi si s malým miminkem hrála nepotřebuješ žádnou interaktivní knížku😉
@meta123456789 Bright stars bylo a je u nás taky oblíbené a teď i Skip hop

petul81
13. únor 2017
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.
jbzirafa
13. únor 2017

Doporučuji mámu. Ta je maximálně interaktivní ,dostatecne vzdělávací a zabaví. Tak malé miminko nejvíc zaujme lidský obličej a hlas. Hra s jeho tělem a vašim.,zpěv, melodie hlasu i když říkáte blbosti. Tim neříkám nekupte kolotoč nad postýlku, ale i tak hračka kterou neochutna pro něj bude na par měsíců málo atraktivní. 🙂

jipe
13. únor 2017

u nás lamazáci frčeli hodně dlouho, věšela jsem je i na hrazdičku, abych prostřídala hračky, co tam měl, měl je na autosedačce, atd. Pak bylo hodně dlouho oblíbené chrastítko spínací špendlík - to jako jedno z mála dokázal vzít brzy do ruky. Oball nebo jak se to jmenuje nikdy moc nezaujal, knížky v tomhle věku taky ne.