Hudba, kterou poslouchají 7leté děti. Máte tip?

marla86
30. srp 2024

Dobry den, chtela bych vedet, co poslouchaji vase deti ve veku cca 7-10 let? Dcera na youtubu sjizdi stale stejne pisnicky pro male deti, ale chtela by uz poslouchat neco pro vetsi. Ja ale vubec nevim, co frci? Maze nejake tipy?
Dekuji.

cilkat
30. srp 2024

U nás prostě to, co poslouchají rodiče (v našem případě folk... takovej Pokáč je topka u dětí..)

jaja01k
30. srp 2024

Naši si oblíbili Horkýže Slíže, což je ovšem utrpení pro mě 😄 Jinak zatím spíš to, co znají od nás, takže třeba Lucie (starší syn se mnou byl i na koncertu), Elán, Čechomor, Divokej Bill. No a pořád frčí i dětské písničky, nejvíc Petr Skoumal.

jeyre
30. srp 2024

U nás jedou Lollipopz a to fakt nechceš 😁 Jinak taková klasika jako Svěrák a Uhlíř a písničky z Disney filmů. Na YouTube si pouští popovky jako Shakiru, Taylor Swift, Kate Perry, ale spíš jednotlivé písničky, co jí baví na ně tancovat. Pořád je to ještě ovlivněné spíš těmi dětskými věcmi, co poslouchá mladší brácha.

te_reza
30. srp 2024

To co já a dětský to úplně není. Jinak má docela sluch a poslouchá poslouchatelné 😂

jane46
30. srp 2024

Syn 8 let a jedine Imagine Dragons 🤷 Pak par od Rag'n'Bone Man. Toci to porad dokola.
V radiu ma rad nejvic rockove pisnicky. Dikybohu 😉

chemisterka
30. srp 2024

U nás naštěstí už dětské písničky nejedou - dcera 9 let zbožňuje Pokácet a Michala Horáka, ze zahraničních má ráda Punk, ale poslouchá to, co my, takže třeba Blink 182, Papa Roach, Sum 41, takový ten punkrock a metal z našeho mládí.

ajja87
30. srp 2024

Holka 8 let, nejraději si pouští Ztracenyho a Pokace,ale tuhle dokonce vyhmatla i Káju Gotta a Waldemara Matušku 😂🫣,jinal ale taky sjíždí stále dětské písničky Karol a Kvido a ted teda hodne ujizdi na Lollipopz, což se mi teda moc nelíbí 🙄

l_
30. srp 2024

Rock.. a ja i deda ji v tom dost podporujem... A pak prijde s necim.jako je waka waka a wensday 🤦🏻‍♀️ ale to si nosi ze skoly no.. u me pristup na internet nema, u otce bohuzel jo a muzu jen doufat, ze to nejak reguluje..

felis
30. srp 2024

@marla86 bych to teda vůbec neřešila a netlačila někam, kde ještě není 🤷🏼‍♀️ však ona něco dotáhne... u neteri (jsou stejne stare, dcera je starsi) frčí Lollipops, Pokáč a Kvido a Poupěnka, ale možná buď ráda, že ještě nema vlastní styl 😃
Dcera se v 17ti naštěstí vrhla směrem pop/rock, takze z podkroví je slyšet AC/DC, Swift a podobné "odnože" které si taky ráda poslechnu.

majaveja
30. srp 2024

U nás frčí Marek Ztracený, Mirai, Jelen a Pokáč. Ze zahraničních třeba U2, protože to u nás slýchá, tak to má naposlouchané 😉

teryem
30. srp 2024

U nás jede hudba ve velkém, snažíme se děti od malička vést k tomu, aby rozpoznaly co je dobrý, co už dobrý není 😃 u nás se jede napříč žánry a dobou... Takže rolling stones, creedence, johny cash, Jerry Lee, Brian Adams, Phil Collins, co známe od rodičů my, pak trochu novější blink, green day, Offspring, z českých jedeme ve velkým divokej Bill. Pak třeba rybičky, nějakej kabát, greenhorny, fialky... Jedeme taky americký coutry novodobý, jako třeba Luke combs..nebo guna Kellyho ( to není sice country, ale aspoň je v jeho hudbě slyšet nástroj a ne jen PC😃), taky má občas dobrou... teď dělá hezký coutry post malone.. to je jen takovej hodne strucnej vycuc..
..Syn 10 samozřejmě pod vlivem blbyho jutubu a těch dementnich videi hracich samozřejmě pochytava takový ty blbosti, co se tam pořád dokola omílají, ale naštěstí nějaký základy má, a čím je starší, tím víc poznává, co je dobrý a co už ne .. v hudbě si myslím, že by se mělo poslouchat všechno, co se líbí, a co dělá radost... Ne všude to tak je, ale dobrá hudba už do břicha 😃 bohužel, každý má standardy jiné a dobrá hudba pro každého znamená něco jiného... Takže těžko někomu něco radit, každý má jiný vkus..nebo nevkus 😃

prejeta_zaba
30. srp 2024

Takové ty zabavove klasiky - Kabát, Harlej, Rybičky, Ine Kafe...co posloucháme i my. Teď všichni uzjizdime na českým punku - Poletíme, Totální nasazení, Peshata. A ze školy starší nosí nějaký disco šílenosti - Blah, Blah, Blah; Pedro a další 😁

monaluza
30. srp 2024

Děti (9 a 7) poslouchají to, co my: převážně punk, ska, metal rock...
Namátkou Arakainy, Eluveitie, Metallicu, Sto zvířat, Trautenberk, Harlej, Dymytry, Panoptiko, SPS, Volanty, Duklu vozovnu, Čadka, Michala Horáka, Pokáče...

ninive211
31. srp 2024

I u nás vede Pokáč, Michal Horák, Jelen, Mirai, Ztracený, Kája Gott (poslední písnička se Charlotte...), ale i třeba Queen. Podlouchame ale i Imagine Dragons, Taylor Swift, Pink a milion dalších. Já ještě v 5.tŕidě podlouchala Lucku Vondráčkovou,Šmouly a Dádu, protože tyhle kazety nám mamka koupila a oni sami s tátou bohužel vůbec hudební fanoušci nejsou a hudbu neposlouchají, rádio u nás nikdy doma nehrálo a vrchol hudebního umění bylo, že nás mamka učila lidovky, jo tak těch jsem oproti spolužakům uměla spoustu, ale modení hudba byla pro mě skoro sprosté slovo, tak jsem byla ve škole za exota, co poslouchá dětský písničky a nezná aktuální hity. Tak jsem ráda, že naše děti v tomto směru za exoty nebudou, manžel je vede k poprockové hudbě dost.

colik
1. zář 2024

Hezké a zároveň poučné písničky má Miro Jaroš. A miluji je nejen děti,ale i dospělý.

anetka1701
1. zář 2024

Naše děti jedou metal 😅 stejně jako rodiče... Sestileta dcera zná i hromadu anglických textů, miluje to... I koncert svoji nejoblíbenější kapely si vydyndala - a dala ho úplně celej ❤️

anezzik
2. zář 2024

U nás jede Imagine Dragons. Ale poslouchají taky co posloucháme i my a co hrají v autě když někam cestujeme🙂