Hrazdička pro mimčo - nepřevrhne ji na sebe?

georgina_
23. črc 2017

Ahoj maminky, chtěla bych poprosit o zkušenosti...chtěla bych pořídit dětskou hrazdičku, ale napadlo mě, jestli když už je prcek větší a chmatá na hračky, tak jestli na sebe tu hrazdičku třeba při uchycení a zatahání hračky nepřevrhne na sebe....s těmi plastovými a hlavně dřevěnými hrazdičkami by to asi nebylo moc veselé hraní...stalo se to někomu? Moc se mi líbí hrazdičky, které si člověk může vyrobit ze dřeva doma sám a tím i dost ušetřit, ale nevím, zda by to bylo dostatečně stabilní...díky za jakékoli za info...

kvmatonka
23. črc 2017

Malý doma má hrazdičku plastovou od Chicco, má 6 měsíců, tudíž většinu času na břichu a hrazdičce dává celkem sodu, ale nikdy se nestalo, že by jí na sebe převrhnul. Maximálně s ní putuje po obýváku. Hrazdička je stabilní, takže bych se toho nebála.

koitschka
23. črc 2017

Mam doma bezpecnou z ikea,budu prodavat

lucieluu
9. srp 2017

S hrazdičkou domácí výroby bohužel nemám zkušenost. Malý měl ale klasickou hrací deku s hrazdou, na kterou jsem mohla přidělávat hračky jaké jsem chtěla a nebo měl pak na kočárek od Oball, ta šla přidělat jak na vajíčko do auta, tak i na kočár. Měla pevné úchyty a držela jak přilepená 🙂