Hračky. S čím si hrají vaše děti ve 14 měsích?

9. lis 2022

S čím si hrají vaší děti (holčičky) ve 14mesicich ?
Jde mi o to že malý nebaví nic ..A chce běhat z obýváku přes chodbu do kuchyně..A házet věci ze schodů dolů .. Už vážně nevím..A Vánoce se blizi..

krisstina93
9. lis 2022

U nás frčí nejvíc Duplo, v každém věku :D od půl roku po školáka.

petrane
9. lis 2022

U nas jsou to nejvíc zvukový knizky,balónkový bazen a vkladacky

autor
9. lis 2022

@petrane jaké zvukové knížky?

autor
9. lis 2022

@petrane balonky má tak ted na házení že schodů..Dneska nacházela jenom 150ks .. 😅😂😂

elfka21
9. lis 2022

My jsme dostali takové ty plastové rozkrajovací zeleniny, ovoce a nůž a nádobí. Často mě vidí vařit, tak si s tím dost hraje. Vaří kafe a dává papat plyšákům. Nevím, kdy s tím začala, teď má 18 měsíců. Ale možná tak dva měsíce už to budou. Na Vánoce dostane velkou kuchyňku.

autor
9. lis 2022

@elfka21 Kuchyňku též mám objednanou z lidlu a i zeleninu na krájení..Tak snad.

jjasmina
10. lis 2022

Pokud vám jde aby si hrál samostatně tak u nás na to bylo brzy teda. Top byli vkladacky

michaela666
10. lis 2022

V té době si hodně hrála s malou panenkou ( dostala k ní lahvičku, pořád krmila) a dřevěné knížky, ale ty jsme prohlížely spolu.

alice180
10. lis 2022

Stejně je v tomhle věku nejvíc baví právě zmíněné lítani, házení věci od nekud nekam. Šmejdeni ve skříňkách. Šmejdeni po bytě atd. 🙂 Tomu žádná hračka absolutně nemůže konkurovat.

petrane
10. lis 2022

L

kozaci
10. lis 2022

Děti si nejraději hrají s reálnými věcmi. Hraček si u nás moc nevšimnou. Vánoce u nás jistí dřevěné koleje s mašinkami a lego. To jsou nekonečné hračky...(děti mám 1,2 a 4)

emillyhk
10. lis 2022

Sice máme kluka, ale kolem těch 14 měsíců byla největší zábava rabování v šuplíkách 🙈 Jinak syn miloval vkládačky, silikonové kostky a pěnové puzzle. Cokoli, s čím se dalo točit nebo rozebrat. Ale ve 14m ještě nechodil. Jakmile začal, tak má taky dny, kdy jenom běhá sem a tam 😂 Od roka a půl máme pár kousků Dupla, to zaujalo hodně.

nina004
10. lis 2022

U nás sa syn najviac vyhraje s lego Duplo, vkládačkami, Fisher price mluvíci medveď... Ale všetko je to nachvíľu. Viac ho baví rabovať v kuchynskej linke , šatníku , práčka a myčka.