Dětský fotoaparát. Jaký koupit pro 3letou dceru?

aniea
23. bře 2021

Chci koupit dceři (3 roky) detsky fotoaparát, nemáte zkušenosti nebo naky doma který je dobrý?

jipe
23. bře 2021

máme kidizoom (zelený, nevím, jestli se liší), výhody: odolný, jednoduché ovládání, možnost vtipných pozadí, nevýhody: kvalita fotek - chce to nehýbat se a dobré světlo. Naší tříleté je to fuk, co vyfotí, pětiletý už zuří, že to má rozmazané

j.a.n.i
23. bře 2021

@aniea No, ja detem kupovala odolny dospelacky, prislo mi skoda davat penize za ty detske hruzy, ktere foti dost mizerne. Plus je tedy otazka, jestli to pro triletou neni obecne jeste brzo. Jinak jsem koupila Rollei a spokojenost, pouzivam ho i ja do rizikovych mist, treba bazen a tak.

mamikry
23. bře 2021

@aniea Mame Kidizoom Kid Connect. Kvalita fotek desna, ale daji se tam hrat hry a dite si muze davat na fotky ramecky a sablony. Dobre se ovlada a je odolny. Pro male dite je to takova spis hracka. Nase deti si s nim vyhraly. Na skutecne foceni jsme jim poridili Nikon Coolpix, narazuvzdorny a vodeodolny.

aniea
autor
23. bře 2021

Takže jak to čtu tak to nic moc dobrý není.. Asi to ještě promyslím zda nekoupím něco jiného.

mamikry
23. bře 2021

@aniea Je to spis takova draha hracka. Znovu uz bych ho nekoupila.

petruskaaa9
24. bře 2021

Koupila bych klasický digitální fotoaparát, ne ty dětské. Jsou drahé a o ničem. Já dala dceři svůj starý, který sem si kupovala už tak před 12 lety. Naučila se s ním hned a fotky jsou dobré. Popřípadě na bazaru jich bude plno za pár korun 🙂

aniea
autor
24. bře 2021

@petruskaaa9 no právě tenhle můj stary tahá taky dcera a fotí s ním,ale já právě myslela že když ji koupím ten dětský že tam bude mít pár tlačítek, nic složitého že ji to půjde líp ale jak to tak čtu tak u tohodle asi zůstanem.

petruskaaa9
24. bře 2021

Má to tak mizernou kvalitu fotek, že si myslím, že jí to bavit ani nebude, ale nevím možná se pletu. Dříve sem po tom dětském taky pokukovala,ale když sem viděla jak hrozný to dělá fotky, raději sem obětovala svůj starý fotoaparát, který se mi tu stejně jen válel i za cenu toho, že ho dcera rozbije. Dnešní děti jsou v technice strašně šikovný. Já malou učila jen jak to zapnout, vypnout a kde to má mačkat (má tam nastavený automat). Teď už sama fotky prohlíží,když se jí nelíbí tak si je vymaže, ani sem jí to neučila. Ale je jí tedy 6 let, ale má ho už tak dva roky

pmendy
24. bře 2021

Koupila jsem asi za 300 Kč foťák na Ali, malinký co se hezky drží, ve tvaru králíčka, silikonový obal a když ho náhodou rozbije nic se nastane... Jednou za čas promazeme fotky a hotovo 😉