Dětský foťák (4. r). Máte tip?

10. bře 2024

Nemáte zkušenosti s nějakým fajn fotakem pro dítko 4r?? Minulý rok dostala viz foto a teda stojí úplně za nic 😶. Takže bych jí ráda koupila nějaký, který je jednoduchý na ovládání ale zároveň aspoň něco vyfotí. Díky za rady 😉
Jinak pro ty co jsou s tím co já nejsem spokojené atd... Tak bych ráda řekla že nehezky, rozmazaně fotí a ty fotky jsou k ničemu. Dcera je sice malá ale fotí ráda takže chci něco co fakt funguje 😉 děkuju

ada22
10. bře 2024

Kolem pátého roku jsem dceři kupovala starší nerozbitný voděodolný Compact Nikon. Byl u něj trochu problém, že nedokázala zmáčknout tlačítko expozice. Jinak jsme ho využili na focení pod vodou a fotky s ním byly super. Takže spíš než rada asi zkušenost, že vyzkoušet, zda dítě dokáže namáčknout. Taky moc nechápala, že to musí predmacknout, aby to zaostrilo a až pak docvaknout. Ale to možná někde půjde nastavit, aby rovnou fotilo. Je už čtyři roky, ale když jsem četla recenze na ty dětské, tak nic moc.

j.a.n.i
10. bře 2024

Vem nějaký normální, je asi jedno jaky, v plně automatickem modu jich bude jednoduchych spousta. Ideálně nekde v elektru osahat. Ja taky kupovala odolný, rollei, ale ja cheta zoom, ale ten uz ted nedelaji, i když ji by asi zatim stacilo pevne ohnisko.

mikawis
10. bře 2024

My jsme letos čtyřletému k Vánocům koupili úplně obyčejný malý digitál. Dělá pěkné fotky, nezabere moc místa, syn si ho ovládá sám. Za nás nejlepší volba