Deskové hry pro tříleťáka. Máte tip?

alexovka
20. lis 2019

Ahoj, syn začal projevovat zájem o deskové a společenské hry. Máme krtečkovo člověče nezlob se (nebo tak nějak), pexeso a rád skládá puzzle. Mate prosím tip, co by se tříletému klukovi mohlo líbit? Děkuji 🙂

krtcice
20. lis 2019

Gargamelova past. Píšou od 5 let, ale moje děti zvládaly od 3 ler v pohodě.

krtcice
Autor odpověď smazal
Zobraz
krtcice
20. lis 2019

Zajíček v své jamce u nás je taky dost oblíbené

barumat
20. lis 2019

Dcera stejně jako já má ráda klasický postupovačky start - cíl s kostkou. Sem tam nějaký zádrhel, zkratka. Nic složitého. V tomhle ohledu určitě doporučuji mrknout na Dino, dělají přesně takovéhle hry.

nazka
20. lis 2019

@alexovka u nás hrozně frčí Krteckova zahrádka. A taky ráda hraje Příšerky že skříně. K Vánocům mám koupené Berušky a Smolicka Pacholicka.
Jsem zvědavá na další tipy tady 😊

lucie_j
20. lis 2019

Super jsou hry V kostce. Není to úplně deskovka, spíš kartičkovka.

zelenaesmolda
20. lis 2019

Me se vzdycky hrozne libilo Pojd si hrat jako male holce.

biton
20. lis 2019

Dcera ráda hraje Černý Petr, Moje první hry, puzzle Ledové království a pod stromečkem najde Příšerky ze skříně....také se ráda nechám inspirovat. Ve školce mají od Albi V kostce Pohádky (a ta se jí líbí).

barumat
20. lis 2019

Ještě jsou super hry od efka.

biton
20. lis 2019

Ještě hrajeme Skákající králíček

sophien
20. lis 2019

Podívejte se na facebookovou skupinu deskovky pro tri bratry.Tohle se tam řeší skoro denně, je tam spoustu tipů na hry. Je to skvělá skupina😊

kassandra1
21. lis 2019

@biton Toho skákajícího králíčka jsem koupila teď k Vánocům pro tříleťáka a všimla jsem si teď, že píší že je od 4+. Baví to tedy i tříletého?

biton
21. lis 2019

@kassandra1 dcera to dostala loni k Vánocům (v té době ji bylo 2,5) a byla z toho nadšená (upravili jsme si tedy pravidla - netočilo se kolečkem a vyhrál ten, komu ten králíček vyletěl - nikdy se nám ho nepodařilo chytit 🙂 ). Hrajeme ho stále, jen stále nám nejde ten králíček chytit 🙂

verunka_korunka
21. lis 2019

Priserky zpatky do skrine, duha, moje prvni obrazky v kostce, ovocny sad

verunka_korunka
21. lis 2019

Jo a jeste hrajeme dobble

toponlineobchod
Odpověď byla odstraněná
Zobraz